fot. Paula Patocka

Lanberry z nowym singlem. Dlaczego jest jej “Niewygodnie”?

Obserwuj nas na instagramie:

Lanberry, jakiej nie znaliśmy? W nowym singlu artystka rozprawia się ze swoimi rozterkami i tłumaczy, dlaczego wciąż jest jej Niewygodnie.

Lanberry zapowiada nowy album. Będzie brzmieniowa rewolta!

Lanberry kontynuuje promocję swojego nadchodzącego albumu, który ukaże się na przełomie 2022 i 2023 roku nakładem wytwórni Agora Muzyka. Wydawnictwo zapowiadane jest jako spora rewolta brzmieniowa w karierze artystki. Po przebojowym Nocnym Ekspresie czas na nowy singiel zatytułowany Niewygodnie.

Zobacz również: Lanberry zmienia rozkład jazdy i zaprasza do Nocnego Ekspressu

Lanberry – Nocny Express, posłuchaj!

Niewygodnie, czyli co gryzie Lanberry?

W najnowszym utworze Lanberry wspomniana rewolta jest już zdecydowanie bardziej odczuwalna. Ambitne brzmienie, któremu nieco bliżej do alternatywy niż radiowego mainstreamu i niebanalny tekst składają się na niezwykle intrygującą propozycję, która dodatkowo ma autobiograficzne podłoże. Sama autorka wyśpiewanej w singlu historii opowiada, dlaczego jest jej Niewygodnie:

W swojej najnowszej piosence Niewygodnie śpiewam o ludziach, którzy wiedzą lepiej ode mnie, co będzie dla mnie dobre – „postawisz mi diagnozę, przecież siedzisz w mojej głowie” – i oceniają mnie i moje wybory – „mój największy krytyk, recenzuje każdy ruch”. I pytam w niej samą siebie, dlaczego wciąż jest mi z tym niewygodnie, z komentarzami innych, którzy wchodzą nieproszeni ze swoimi radami w moje życie. Dlaczego jest mi niewygodnie, kiedy konfrontuję się z powracającymi schematami. Przecież już powinno być dobrze, jest względnie spokojnie, wszystko w moim życiu jest poukładane. A jednak w naszym życiu nieustannie się z czymś konfrontujemy i to od nas zależy, jak przyjmiemy ten stan niewygody.

Lanberry Niewygodnie
okładka singla Niewygodnie Lanberry

Lanberry – Niewygodnie, zobacz teledysk!

Premierze piosenki Niewygodnie towarzyszy również niemniej intrygujący, dynamiczny teledysk, będący uchwyceniem wybuchowej mieszanki wizji i stanów Lanberry. Za wyjątkowy wydźwięk tych obrazów odpowiadają Dominika Trybulec oraz Kacper Świtalski ze Studia Akita. Zobaczcie!

Lanberry, jakiej nie znaliśmy? W nowym singlu artystka rozprawia się ze swoimi rozterkami i tłumaczy, dlaczego wciąż jest jej Niewygodnie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Lanberry zapowiada nowy album. Będzie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →