fot. Paula Patocka

Lanberry zaprasza nas do domu, w którym są “Okna bez firanek”


10 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lanberry nie zwalnia wydawniczego tempa. Tym razem wokalistka zaprezentowała nam singiel Okna bez firanek.

Nowe brzmienia w odświeżonej odsłonie

Lanberry rozpędza się z sekundy na sekundę coraz bardziej. Wokalistka właśnie została nową trenerką w popularnym telewizyjnym programie – The Voice of Poland – ale nie zapomniała również o swojej własnej muzyce. Praca nad nową płytą trwa, a już teraz dostaliśmy jej kolejną zapowiedź. Posłuchajcie nowego singla wokalistki Okna bez firanek.

Przeczytaj także: Lanberry z nowym singlem. Dlaczego jest jej Niewygodnie?

Lanberry
fot. Paula Patocka

Singiel nie jest typowymi brzmieniami, do jakich przyzwyczaiła nas wokalistka. Jest w nim bowiem dużo rockowego pazura, który okupiony jest bardzo dynamicznym tempem, a także niesamowicie charyzmatycznym wokalem Lanberry.

Okna bez firanek to owoc mojej współpracy z Moniką Wydrzyńską oraz Jakubem Krupskim. Piosenka idealnie odzwierciedla moje rockowe fascynacje i nawiązuje do glamrockowej estetyki. Dostajemy zatem solidną porcję gitar oraz żywe bębny nagrane przez Marcina Ułanowskiego

– mówi o nowym singlu Lanberry.

Lanberry za jego pomocą pokazuje nam, że ograniczenia i szufladki nie są dla niej, a ona tak naprawdę potrafi odnaleźć się w każdej formie i każdym możliwym brzmieniu. Do utworu powstał również animowany vizualizer, przygotowany we współpracy z młodymi artystkami: Karoliną Karasińską (foto i materiały video) oraz Marysią Jagłowską (grafika i animacja). Marysia Jagłowska jest także autorką okładki singla. 

Lanberry – Okna bez firanek, posłuchaj!

Okna bez firanek są także zapowiedzią nadchodzącej płyty Lanberry, która ukaże się nakładem Agora Muzyka. Jej premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Jej przedsmaku możecie jednak doświadczyć podczas zbliżających się dwóch koncertów wokalistki. Nowy materiały artystki wybrzmi bowiem 20 listopada w Starej Cegielni w Radzyminie (bilety) i 21 listopada w Garnizonie Sztuki w Warszawie (bilety).

Lanberry nie zwalnia wydawniczego tempa. Tym razem wokalistka zaprezentowała nam singiel Okna bez firanek. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Nowe brzmienia w odświeżonej odsłonie Lanberry rozpędza się z sekundy na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →