Kosi puszcza pierwszy z zagubionych numerów zwiastujących „LOST IS.OK”


15 października 2021

Podziel się newsem:

Kosi ze składu JWP/BC na rapowej scenie obecny jest praktycznie od samych jej początków. Pierwszy solowy album zaprezentował jednak dopiero przed kilkoma miesiącami! Już wkrótce mamy otrzymać wydawnicze uzupełnienie bardzo udanej płyty LOST IS.OK. Zobrazowana klipem Prosta historia stanowi pierwszy zwiastun zapowiedzianego na grudzień materiału.

Prosta historia opowiedziana na beacie Magiery

Dużą niespodziankę i radość zarazem sprawił Kosi swoim słuchaczom, zapowiadając na bieżący rok jeszcze jeden solowy album. Swoim wyczekiwanym solowym debiutem reprezentant JWP nie zawiódł w najmniejszym stopniu. IS.OK to album na wiele przesłuchań, nie nudzący się, ze wszech miar porządnie zrealizowany. Informacja więc, że Kosior ma tego sporo więcej, wzbudziła niemałe zadowolenie. A jeszcze większe zapowiedź, że sequel IS.OK premierę zaliczy w najbliższych miesiącach. Machina promocyjna LOST IS.OK zatem ruszyła, czego następstwem jest pierwszy singiel to wydawnictwo zapowiadający. A jest nim Prosta historia, którą muzyk opowiada słuchaczom przy dźwiękach beatu autorstwa Magiery. Numer zobrazowano równie klimatycznym klipem tworzącym integralną część z tekstem Kosiego i muzyką wrocławskiego producenta.

Kosi – Prosta historia

Kosi w grudniu wyda drugi solowy album

Przez ostatnie trzy lata, w czasie których Kosi nagrywał swój pierwszy solowy album, powstało wiele więcej utworów aniżeli finalnie znalazło się na wydanej w kwietniu płycie. Najzwyczajniej nie wszystkie pasowały Jaśnie Wielmożnemu Panu do obranego konceptu IS.OK. Na nasze szczęście wszystkie nagrane kawałki Kosior odnalazł i zebrał w całość.

Na przestrzeni 3 lat, kiedy powstawało solo, Kosi nagrał niezliczoną ilość numerów. Niektóre z nich nie pasowały jednak artyście do konceptu IS.OK. Teraz reprezentant JWP zbiera je w całość i prezentuje fanom w ramach drugiego wydawnictwa.

z materiałów prasowych Def Jam Recordings Poland.

Efektem jest całkiem nowe wydawnictwo zatytułowane LOST IS.OK. Ile numerów na nim znajdziemy? Kogo produkcje usłyszymy? Kogo Kosi zaprosił w gości? Na ujawnienie tych informacji jeszcze chwilę będziemy musieli poczekać. Na stronie wytwórni Def Jam Recordings Poland wystartowała już natomiast przedsprzedaż albumu LOST IS.OK. Premierę swojej drugiej solowej płyty Kosi zaplanował na 17 grudnia.

Kosi - LOST IS.OK - okładka albumu
Kosi – LOST IS.OK – okładka albumu

Reprezentant JWP zaprezentował pierwszy singiel i klip zwiastujący album „LOST IS.OK”, którego premiera czeka nas jeszcze w tym roku.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →