Kondraccy – nowy projekt producenta Bogdana Kondrackiego


05 listopada 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bogdan Kondracki łączy siły ze swoim synem i wspólnie tworzą zupełnie nowy projekt Kondraccy, w ramach którego chcą wymyślić nowy gatunek muzyczny. Uda im się?

Bogdan Kondracki, czyli absolutna, producencka topka

Bogdan Kondracki to jedno z najbardziej istotnych nazwisk współczesnego, polskiego rynku muzycznego. To muzyk, kompozytor multiinstrumentalista, ale przede wszystkim topowy producent muzyczny, o współpracy z którym marzy niejeden artysta.

Bogdan Kondracki

Bogdan Kondracki – ojciec chrzestny sukcesu Dawida Podsiadło…

To właśnie Kondracki stoi za sukcesem Dawida Podsiadło, którego wziął pod swoje skrzydła na początku kariery. Producent współpracował z wokalistą przy jego dwóch pierwszych albumach: Comfort and Happiness i Annoyance and Disappointment. Za debiut otrzymał dwa Fryderyki – w kategoriach Album Roku i Utwór Roku (Trójkąty i Kwadraty).

…i wielu innych, najpopularniejszych polskich artystów

Na swoim koncie Kondracki ma również wieloletnią współpracę z Anią Dąbrowską, czy Moniką Brodką. Aktualnie, epizodycznie tworzy z Darią Zawiałow (Hej Hej), sanah (Melodia), czy Happysad (album Rekordowo Letnie Lato).

Bogdan Kondracki Daria Zawiałow
Bogdan Kondracki i Daria Zawiałow ze Złotą Płytą za singiel „Hej Hej”

Poza tym, że dorobek producencki Kondrackiego to prawdziwa kopalnia przebojów, głównie z nurtu popu i alternatywy, ale nie tylko – twórca jest również współzałożycielem wytwórni Jazzboy Records oraz portalu 2track.pro.

Kondraccy stworzyli nowy gatunek – muzyka z odgłosów zwierząt i ludzi

Zajmujący się muzyką zazwyczaj z tylnego siedzenia producent, w końcu wychodzi przed szereg i przejmuje koszulkę lidera. Kondracki właśnie zapowiedział premierę swojego nowego projektu Kodraccy, który stworzył wraz ze swoim synem. W opisie zwiastującym to, co mamy otrzymać od tego duetu czytamy:

Ojciec i syn. Żyją w świecie drapieżników, stworzeń o różnych gustach. Łączy ich krew i marzenie. Marzenie, które udało się zrealizować. Stworzyli muzykę wyłącznie z dźwięków zwierząt i ludzi. Czy jednak zaakceptuje ich środowisko?

Okazuje się, że geneza Kondrackich sięga aż 2015 roku, kiedy to Kacper rzucił Bogdanowi wyzwanie: „Wymyślmy nowy gatunek muzyczny”. Ojciec nie zbagatelizował pragnień syna i tak rozpoczęli żmudny proces poszukiwań i niezliczonych improwizacji. Kilka lat później przekonujemy się, że ten absurdalny, bezczelny pomysł stał się faktem.

Projekt Kondraccy debiutuje. Album Życie Roju ukarze się na początku 2021 roku

Efekty tych muzycznych eksploracji poznamy już niedługo, bowiem wkrótce ma się ukazać debiutancki singiel duetu Kodraccy. Cały album zatytułowany Życie Roju będzie miał swoją premierę 22 stycznia 2021 roku. Bogdan Kondracki nie kryje, że jest to album, który zmienił jego życie. Zdaje się, że szykuje się coś naprawdę wyjątkowego!

kondraccy

Bogdan Kondracki łączy siły ze swoim synem i wspólnie tworzą zupełnie nowy projekt Kondraccy, w ramach którego chcą wymyślić nowy gatunek muzyczny. Uda im się? Bogdan Kondracki, czyli absolutna, producencka topka Bogdan Kondracki to jedno z najbardziej istotnych nazwisk współczesnego, polskiego rynku muzycznego. To muzyk, kompozytor multiinstrumentalista, ale przede wszystkim topowy producent muzyczny, o współpracy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.