Zremiksuj singiel Darii Zawiałow i zgarnij nagrody

Obserwuj nas na instagramie:

Platforma 2Track postawiła sobie za cel rozruszać polską scenę remikserką. Tym razem naszym zadaniem jest stworzenie ścieżki muzycznej pod wokal Darii Zawiałow.

“Kundel bury” to jest z najfajniejszych polskich singli ubiegłego roku, ale to nie znaczy, że nie można go jeszcze trochę ulepszyć. Albo zaproponować zupełnie inne podejście do aranżacji przeboju Darii Zawiałow. Taką możliwość daje nam platforma 2Track.

Na stworzonym przez Bogdana Kondrackiego serwisie ruszył właśnie konkurs na rework tego utworu, zorganizowany we współpracy z Sony Music. Konkurs polega na stworzeniu własnej partii instrumentalnej do wokalu Darii Zawiałow w utworze “Kundel bury”.

Konkurs potrwa do 23 kwietnia. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Sony Music, portalu 2Track oraz artystka. Zwycięski rework zostanie wydany cyfrowo, a jego twórca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Organizatorzy ufundowali również kolekcję winyli dla zdobywcy drugiego miejsca oraz nagrody dodatkowe w postaci półrocznej subskrypcji w TIDAL dla miejsc numer 2 i 3.

Ścieżkę wokalną i warunki konkursu znajdziecie na 2track.pro.

“Kundel Bury” promuje debiutancki album Darii Zawiałow. “A kysz!” trafił na sklepowe półki 3 marca, debiutując na 7. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Platforma 2Track postawiła sobie za cel rozruszać polską scenę remikserką. Tym razem naszym zadaniem jest stworzenie ścieżki muzycznej pod wokal Darii Zawiałow. “Kundel bury” to jest z najfajniejszych polskich singli ubiegłego roku, ale to nie znaczy, że nie można go jeszcze trochę ulepszyć. Albo zaproponować zupełnie inne podejście do aranżacji przeboju Darii Zawiałow. Taką możliwość […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →