Daria Zawiałow i BeMy na SeaZone Music & Conference

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy SeaZone Music & Conference zapowiedzieli pierwszych wykonawców, którzy między 8 a 10 czerwca 2017 roku wystąpią w Sopocie.

Sopocki festiwal SeaZone Music & Conference powiększy się w tym roku o część showcase’ową. W ramach SeaZone Showcase Festiwal w całkowicie nowych odsłonach i z nowym materiałem zaprezentują się już znani muzycy, a ci, którzy stawiają pierwsze kroki, będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut.

Na scenie pojawią się m.in.: BeMy, Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill). Partnerem, z którym SeaZone Music & Conference realizuje festiwal showcase’owy jest Gigmit – platforma bookingowa, której ideą jest ułatwienie kontaktu pomiędzy artystami i promotorami.

Znani są też już niektórzy prelegenci części konferencyjnej. Do Sopotu przyjadą profesjonaliści z całego świata, którzy stoją za sukcesami m.in. Fatboy Slim, Black Eyed Peas, Lorde, Faithless, Black Coffee czy Jess Glynne oraz współpracowali z takimi artystami jak Daft Punk, Gorillaz, Korn, Will.i.am, Muse, Pendulum czy Mark Knight, a także wytwórniami Sony Music, Universal i Warner Music Group.

W ramach imprezy odbędą się także warsztaty muzyczne. Z kolei cześć wieczorna SeaZone Nocą zarezerwowana jest na eventy muzyczne w najbardziej znanych sopockich klubach.

Sprzedaż biletów na SeaZone Showcase Festival dostępnych w pierwszej puli w cenie od 39 zł ruszyła 6 marca w serwisie Biletomat.pl.

seazone festival

Organizatorzy SeaZone Music & Conference zapowiedzieli pierwszych wykonawców, którzy między 8 a 10 czerwca 2017 roku wystąpią w Sopocie. Sopocki festiwal SeaZone Music & Conference powiększy się w tym roku o część showcase’ową. W ramach SeaZone Showcase Festiwal w całkowicie nowych odsłonach i z nowym materiałem zaprezentują się już znani muzycy, a ci, którzy stawiają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →