fot. kadr z teledysku „Stars In The Sky”

Kid Cudi rusza w trasę „To The Moon World Tour”. Wiemy, czy odwiedzi Polskę


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kid Cudi ogłosił ogólnoświatową trasę koncertową To The Moon World Tour. Cudi odwiedzi prawie trzydzieści miejsc. Wraz z raperem wystąpi plejada gwiazd.

Kid Cudi zmierza ku Księżycowi

Wczoraj w mediach społecznościowych Kid Cudiego została ogłoszona nowa trasa koncertowa rapera. To The Moon World Tour składa się z dwudziestu siedmiu występów na całym świecie. W rozpisce znalazły się m.in. Los Angeles, Waszyngton, Paryż, San Diego, Londyn, Amsterdam, Berlin i Portland. Podczas To The Moon World Tour raper nie odwiedzi Polski. Najbliższy koncert z trasy odbędzie się w stolicy Niemiec. Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń będzie miało miejsce 16 sierpnia w Vancouver w Kanadzie. Trasa zakończy się 22 listopada w Mediolanie.

Zobacz: Kid Cudi zaprasza do swojego świata. Jest pierwsza zapowiedź serialu Entergalactic

Kid Cudiemu będą towarzyszyć specjalnie zaproszeni goście. W trakcie dwudziestu wydarzeń w Ameryce Północnej Cudiego wspierać będą Don Toliver oraz Strick, reprezentant YSL. W wybranych miejscach pojawią się także Denzel Curry, który niedawno zagrał w Polsce, oraz 070 Shake. Serwis hypebeast.com donosi, że goście, którzy pojawią się na zagranicznych koncert, zostaną ogłoszeni później. Bilety na trasę będzie można kupić od piątku na stronie kidcudi.com.

Raper przygotowuje się obecnie do publikacji Entergalactic. Materiał ma się ukazać na rynku we wrześniu tego roku. Dotychczasową dyskografię rapera zamyka Man on the Moon III: The Chosen. Krążek zadebiutował w grudniu 2020 roku. Godzinny materiał składa się z osiemnastu piosenek. Obok reprezentanta Cleveland wystąpili wówczas Pop Smoke, Skepta, Phoebe Bridgers oraz Trippie Red.

Kid Cudi – Man on the Moon III: The Chosen – odsłuch albumu

Kid Cudi ogłosił ogólnoświatową trasę koncertową To The Moon World Tour. Cudi odwiedzi prawie trzydzieści miejsc. Wraz z raperem wystąpi plejada gwiazd. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →