kadr z klipu do utworu „Stars In The Sky" Kida Cudiego

Kid Cudi zapowiedział zakończenie współpracy z Kanyem Westem


20 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Kid Cudi zapowiedział, że wspólny utwór, jaki nagrał z Kanyem Westem na płytę Pushy T będzie ostatnim, na którym będzie można usłyszeć jego i ye razem. Sprawdź szczegóły.

Kid Cudi i Kanye West na wojennej ścieżce

Ekscentryczność Kanyego Westa zaczyna powoli odpychać od niego nawet osoby, które wydawały się być odporne na dziwne zachowania rapera. Kid Cudi zapowiedział, że utwór Rock N’Roll z nadchodzącej płyty Pushy T będzie ostatnim, na którym usłyszymy go wspólnie z ye. Numer był bowiem nagrany rok temu, kiedy Kanye i Cudi żyli ze sobą w dobrych stosunkach. Obaj raperzy wielokrotnie współpracowali. Jako duet Kids See Ghosts nagrali nawet wspólny album o tym samym tytule. Wszystko jednak popsuło się w momencie, gdy Kanye West rozwiódł się ze swoją żoną Kim Kardashian, a ta zaczęła spotykać się z komikiem Petem Davidsonem. Cudi jest bowiem przyjacielem Davidsona, przez co Kanye, który dość mocno zaznacza swoją niechęć do nowego chłopaka swojej byłej żony, usunął zwrotkę Cuddera ze swojej płyty Donda 2. Raperzy wówczas posprzeczali się w mediach społecznościowych. Kid Cudi nazwał Kanyego dinozaurem i stwierdził, że odkąd razem współpracują, to jego udział jest najlepszym elementem albumów Westa. Dziś Cudi kontynuuje wątek, mówiąc, że zwyczajnie nie lubi Kanyego. Jedyna odpowiedź, jakiej doczekaliśmy ze strony ye, to dość kontrowersyjne podniesienie faktu, że Cudder zmaga się z depresją i że w związku z tym West będzie modlił się za swojego byłego współpracownika. Czy przyczyni się to do wybuchu beefu pomiędzy raperami? Czas pokaże.

Tweet na oficjalnym koncie Kida Cudiego

Kids See Ghosts – Kids See Ghosts

Kid Cudi zapowiedział, że wspólny utwór, jaki nagrał z Kanyem Westem na płytę Pushy T będzie ostatnim, na którym będzie można usłyszeć jego i ye razem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →