klip do utworu "Want It Bad"

Kultowy mixtape Kid Cudiego trafi na streamingi


11 marca 2022

Podziel się newsem:

Po blisko 14 latach od premiery, na streamingi trafi debiutancki mixtape Kid Cudiego zatytułowany A Kid Named Cudi. Sprawdź szczegóły.

Faworyt najwierniejszych fanów wkrótce na streamingach

Cudi przez lata swojej kariery doczekał się rzeszy wiernych fanów. Głównie za sprawą trylogii Man On The Moon, której ostatnia część miała premierę w grudniu 2020 roku. Wielu fanów jednak słucha Cuddera od samych początków, dlatego dość dużym zawodem był dla nich brak w bibliotekach serwisów streamingowych jego pierwszego projektu A Kid Named Cudi, dla niektórych będącego także najlepszym albumem Cuddera. Jak jednak twierdzi raper, nieobecność mixtape’u na Tidalu czy Spotify ma niedługo ulec zmianie.

Kid Cudi z najważniejszym projektem w życiu

Wiadomość o planowanym pojawieniu się A Kid Named Cudi, Cudder podał w krótkim filmie wideo zamieszczonym na portalu reddit. Być może data wgrania mixtape’u do bibliotek serwisów streamingowych będzie formą promocji nadchodzącego, najnowszego projektu Cudiego. Entergalactica, bo taki nosi tytuł, będzie według rapera „największym dziełem sztuki, jakie kiedykolwiek stworzył”. Mowa bowiem nie tylko o albumie muzycznym, ale także o serialu animowanym dla dorosłych, którego produkcją zajął się Netflix. Zapytany o najbardziej ekscytującą część prac nad tym projektem Cudi odpowiedział:

Najbardziej zabawne było dubbingowanie… tworzenie muzyki też, ale zawsze chciałem mocniej spróbować swoich sił w aktorstwie głosowym i to było jak spełnienie kolejnego marzenia.

źródło: konto twitterowe rapera

Film z potwierdzeniem planów pojawienia się A Kid Named Cudi na streamingach

Teaser serialu Entergalactica

Po blisko 14 latach od premiery, na streamingi trafi debiutancki mixtape Kid Cudiego zatytułowany A Kid Named Cudi. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →