Kadr z teledysku

Kid Cudi bije rekordy sprzedaży płyt winylowych za „Man On The Moon III”


30 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W rok po wydaniu swojego ostatniego albumu Kid Cudi ponownie znajduje się na podium sprzedażowych rankingów. Wszystko za sprawą winylowej edycji płyty.

Kid Cudi łamie rekordy

Siódmy studyjny album Kid Cudiego ponownie znalazł się na liście Billboard 200. Jednakże nagły wzrost sprzedażowy nie jest pokłosiem wydania nowej wersji deluxe, czy faktu, że jego muzyka stała się ostatnio viralem na TikToku. Płyta doczekała się statusu złotej przez wzgląd na to, że odbiorcy bardzo entuzjastycznie przyjęli jej wydanie w wersji winylowej.

Według portalu HipHopDX winylowa edycja Man On The Moon III sprzedała się póki co w ilości 41,500 egzemplarzy, co sprawiło, że album znalazł się na 13. miejscu listy Billboard 200, 4. miejscu zestawienia Billboard Top Album Sales chart i 2. na Billboard Vinyl Albums Chart. Ponadto, Cudi pobił rekord, osiągając największą liczbę sprzedaży winyli w ciągu tygodnia dla męskiego artysty oraz dla rapowego albumu.

Przeczytaj także: Drake i Kanye West zagrali wspólny koncert w Los Angeles

Kid Cudi
Kid Cudi, źródło: GettyImages

Przeczytaj także: Kooperacja na linii Travis Scott – Dior jednak nie dojdzie do skutku

Te wszystkie osiągnięcia przyczyniają się do stwierdzenia, że 2021 był bardzo owocnym rokiem dla Kid Cudiego mimo faktu, że wydał w nim tylko jedną piosenkę.

Jasna cholera! To jest naprawdę OGROMNE. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy kupili ten winyl! To wszystko dzięki wam! KOCHAM WAS WSZYSTKICH!

– pisał raper na Instagramie.

Kid Cudi – Pursuit Of Happiness

W rok po wydaniu swojego ostatniego albumu Kid Cudi ponownie znajduje się na podium sprzedażowych rankingów. Wszystko za sprawą winylowej edycji płyty. Kid Cudi łamie rekordy Siódmy studyjny album Kid Cudiego ponownie znalazł się na liście Billboard 200. Jednakże nagły wzrost sprzedażowy nie jest pokłosiem wydania nowej wersji deluxe, czy faktu, że jego muzyka stała […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →