kadr ze zwiastuna „Entergalactic”

Kid Cudi zaprasza do swojego świata. Jest pierwsza zapowiedź serialu „Entergalactic”


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix zaprezentował pierwszy materiał zapowiadający animowany serial Entergalactic. Autorem produkcji jest Kid Cudi.

Kid Cudi w opowieści o sławie

Entergalactic będzie animowanym serialem dla dorosłych, wyprodukowanym przez platformę Netflix. Produkcja ukaże losy młodego artysty Jabariego, który próbuje pogodzić swoje prywatne życie z sukcesem, jaki odniósł, a może mu w tym pomóc jego nowa sąsiadka, fotografka Meadow. Entergalactic to eksplozja sztuki, muzyki i mody, a wszystkie te rzeczy może objąć tylko jedno miejsce: Nowy Jork.

Entergalactic będzie bezpośrednio związane z nową płytą Cudiego, noszącą taki sam tytuł. Krążek ma wyjść jeszcze w tym roku, zaś serial zadebiutuje na Netflixie jesienią. Obsada produkcji prezentuje się imponująco i wraz z pierwszym teaserem otrzymaliśmy także opisy postaci. Czego się zatem spodziewać? Jabari, któremu głos podkłada Kid Cudi, to czarujący wizjoner z domieszką pozytywnego szaleństwa. Jest jednym z tych gości, których nie sposób nie kochać. Znajdując się na rozdrożach kariery, poszukuje jeszcze jednego elementu układanki, jakim jest dorosłość: prawdziwej miłości.

Gwiazdorska obsada Entergalactic

Najlepszym kumplem głównego bohatera Entergalactic jest handlarz marihuaną Jimmy (Timothée Chalamet), który jest również amatorem teorii spiskowych i nigdzie nie rusza się bez skręta i dobrej książki. Jessica Williams wcieli się w Meadow – fotografkę, nową sąsiadkę Jabariego, która nie stroni od imprez, a kiedy już na nie trafia, jest tam nie tylko najfajniejszą, ale i najbardziej prawdziwą dziewczyną. Dobrym kumplem Jabariego jest również Ky (Ty Dolla $ign), który zawsze jest gotowy wesprzeć postać Cudiego, co niejednokrotnie ma nieprzewidziane konsekwencje. W serialu usłyszymy również Vanessę Hudgens, która wystąpi jako najlepsza przyjaciółka Meadow, Karina, czy Jadena Smitha, któremu przypadła rola wschodzącej gwiazdy BMX Jordana. Wisienka na torcie? Macaulay Culkin, który wystąpi jako legenda Nowego Jorku – Downton Pat.

Entergalactic, zobacz teaser

Netflix zaprezentował pierwszy materiał zapowiadający animowany serial Entergalactic. Autorem produkcji jest Kid Cudi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kid Cudi w opowieści o sławie Entergalactic będzie animowanym serialem dla […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →