fot. Getty Images

Kendrick Lamar zagrał kameralny koncert w Nowym Jorku. Wśród publiczności byli JAY-Z i Beyoncé


10 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar niedawno wystąpił niespodziewanie w Nowym Jorku. Raper z Compton zagrał kameralny koncert dla publiczności, w której znaleźli się m.in. JAY-Z i Beyoncé.

Kendrick Lamar zagrał dla kilkudziesięciu osób

Kendrick Lamar, po wydaniu swojego najnowszego albumu Mr. Morale & The Big Steppers, ruszył w trasę koncertową. W zeszły weekend muzyk wystąpił trzykrotnie w Nowym Jorku: dwa razy w Barclays Center na Brooklynie i raz w UBS Arena na Long Island. Jak wynika z nagrań dostępnych na Twitterze, nie były to wszystkie koncerty Lamara w tym czasie. Serwis Uproxx donosi, że Kendrick odnotował kameralny występ w sobotę w brooklińskim Dumbo House.

Zobacz: Tym razem nie będziemy musieli czekać tak długo na nowego Kendricka Lamara? Raper pracuje nad kolejnym albumem

Z nagrań wynika, że publiczność składała się z kilkudziesięciu osób. Wśród nich znaleźli się JAY-Z wraz z Beyoncé. Podczas grania The Heart Part 5 Kendrick Lamar zwrócił się bezpośrednio do Hovy, dziękując mu za… koleżeńskie zachowanie.

Hov, dobrze, że zatwierdziłeś ten piepr*ony wers. Nigdy nie policzyłeś mi za tę je*aną linijkę, stary. Naprawdę to doceniam

– powiedział Lamar.

Niedługo po występie JAY-Z i Kendrick zapozowali do wspólnego zdjęcia, które opublikowano na profilu NFR Podcast. Oprócz wymienionej dwójki na fotografii uchwyceni zostali również Dave Fee, Baby Keem i Tanna Leone.

Kendrick Lamar niedawno wystąpił niespodziewanie w Nowym Jorku. Raper z Compton zagrał kameralny koncert dla publiczności, w której znaleźli się m.in. JAY-Z i Beyoncé. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →