fot. Getty Images

Kendrick Lamar zagrał kameralny koncert w Nowym Jorku. Wśród publiczności byli JAY-Z i Beyoncé


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar niedawno wystąpił niespodziewanie w Nowym Jorku. Raper z Compton zagrał kameralny koncert dla publiczności, w której znaleźli się m.in. JAY-Z i Beyoncé.

Kendrick Lamar zagrał dla kilkudziesięciu osób

Kendrick Lamar, po wydaniu swojego najnowszego albumu Mr. Morale & The Big Steppers, ruszył w trasę koncertową. W zeszły weekend muzyk wystąpił trzykrotnie w Nowym Jorku: dwa razy w Barclays Center na Brooklynie i raz w UBS Arena na Long Island. Jak wynika z nagrań dostępnych na Twitterze, nie były to wszystkie koncerty Lamara w tym czasie. Serwis Uproxx donosi, że Kendrick odnotował kameralny występ w sobotę w brooklińskim Dumbo House.

Zobacz: Tym razem nie będziemy musieli czekać tak długo na nowego Kendricka Lamara? Raper pracuje nad kolejnym albumem

Z nagrań wynika, że publiczność składała się z kilkudziesięciu osób. Wśród nich znaleźli się JAY-Z wraz z Beyoncé. Podczas grania The Heart Part 5 Kendrick Lamar zwrócił się bezpośrednio do Hovy, dziękując mu za… koleżeńskie zachowanie.

Hov, dobrze, że zatwierdziłeś ten piepr*ony wers. Nigdy nie policzyłeś mi za tę je*aną linijkę, stary. Naprawdę to doceniam

– powiedział Lamar.

Niedługo po występie JAY-Z i Kendrick zapozowali do wspólnego zdjęcia, które opublikowano na profilu NFR Podcast. Oprócz wymienionej dwójki na fotografii uchwyceni zostali również Dave Fee, Baby Keem i Tanna Leone.

Kendrick Lamar niedawno wystąpił niespodziewanie w Nowym Jorku. Raper z Compton zagrał kameralny koncert dla publiczności, w której znaleźli się m.in. JAY-Z i Beyoncé. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →