materiały prasowe, fot. Renell Medrano

Tym razem nie będziemy musieli czekać tak długo na nowego Kendricka Lamara? Raper pracuje nad kolejnym albumem


03 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Dopiero co Kendrick Lamar wydał krążek Mr. Morale & The Big Steppers, a już docierają do nas wieści o kolejnym projekcie rapera z Compton. Były członek TDE wziął się do pracy od razu po premierze albumu.

Kendrick Lamar nie ma czasu na odpoczynek

Wczoraj na łamach portalu Complex.com ukazał się wywiad z Sounwave’em, bliskim współpracownikiem Kendricka Lamara. Producent przyznał, że były zawodnik TDE już teraz pracuje nad następcą Mr. Morale & The Big Steppers. Według jego słów nie jest to żadna nowość w etosie pracy rapera z Compton.

Zobacz: Na koronie cierniowej, którą nosił Kendrick Lamar, były tysiące prawdziwych diamentów

On zawsze zaczyna pracę natychmiast po wydaniu płyty. To się nigdy nie zmieni, tak było już przy Kendrick Lamar EP [w 2009 roku – przyp. red.]. Dzień po wydaniu zaczęliśmy działać przy Section.80. Po prostu pomysły nigdy się nie kończą

– wyznał.
kendrick lamar
Thundercat, Terrace Martin, Kendrick Lamar, Soundwave i MixedbyAli w studiu w Los Angeles podczas masteringu To Pimp a Butterfly, fot. Jeff Lombardo

Nowy album tuż za rogiem?

Mimo że Sounwave mógł podsycić apetyt niektórych fanów Lamara, jego dyskografia nie powinna zostawiać złudzeń. Kendrick należy do raperów, którzy nie wydają albumów bardzo często, a kolejne krążki dzieli co najmniej kilkuletnia przerwa.

Choć Section.80 dzieli od Good Kid, M.A.A.D City nieco ponad rok, na To Pimp a Butterfly Lamar kazał czekać prawie trzy lata. Damn, które ukazało się później, pojawiło się na rynku dopiero w kwietniu 2017. Najdłuższa do tej pory przerwa wydawnicza to blisko pięć lat, kiedy między Damn a Mr. Morale & The Big Steppers z maja tego roku nie ukazał się żaden solowy projekt oprócz kompilacji Untitled Unmastered. Prawdopodobnie więc Kendrick Lamar nie wyda kolejnej płyty w przeciągu co najmniej dwóch lat.

Kendrick Lamar – Mr. Morale & The Big Steppers – odsłuch albumu

Dopiero co Kendrick Lamar wydał krążek Mr. Morale & The Big Steppers, a już docierają do nas wieści o kolejnym projekcie rapera z Compton. Były członek TDE wziął się do pracy od razu po premierze albumu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →