fot. Kevin Winter / Getty Images

Kendrick Lamar i jego twórczość czekają na Waszą ocenę w aplikacji Spotify


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Spotify wprowadza nową funkcję, dzięki której użytkownicy platformy będą mogli ocenić pięć ulubionych albumów Kendricka Lamara.

Pobawcie się w muzycznych recenzentów

Spotify za pośrednictwem swojej platformy udostępnia zupełnie nową funkcję. Użytkownicy aplikacji już teraz mogą ocenić pięć ulubionych albumów Kendricka Lamara, by później udostępnić swoją prywatną listę.

Przeczytaj także: Kendrick Lamar zagrał kameralny koncert w Nowym Jorku. Wśród publiczności byli JAY-Z i Beyoncé

kendrick lamar jay-z beyonce baby keem nowy jork
fot. Getty Images

Nowa funkcja pozwoli na uszeregowanie pięciu albumów Kendricka Lamara, a także późniejszym udostępnieniu swojej listy w mediach społecznościowych. By zapewnić komfort opisywanej aplikacji, Spotify ma zamiar wprowadzić interaktywną obsługę.

Dostęp do funkcji, oficjalnie przedstawionej jako My Top 5: Kendrick Lamar Projects, można uzyskać za pośrednictwem strony artysty Kendricka Lamara w aplikacji Spotify. Opcjami do wyboru będą: Overly Dedicated, Section.80, good kid, MAAD City, To Pimp a Butterfly, untilted unmastered., DAMN. oraz najnowsze wydawnictwo wokalisty – MR. Morale & the Big Steppers.

Długoletni producent Lamara, Sounwave, w ostatnim wywiadzie dla strony Complex opowiedział o swoim ulubionym albumie wokalisty, chociaż otwarcie przyznał, że jego opinia w tym temacie zmienia się z dnia na dzień.

W tej chwili chcę powiedzieć Mr. Morale & The Big Steppers, ale to się zmienia. Jednego dnia to Section.80, następnego mój gust wybiera Good Kid, później Untitled Unmastered, a następnego dnia To Pimp A Butterfly. Na ten moment wybrałbym jednak Mr. Morale & The Big Steppers

– mówi producent.

Sounwave potwierdził również, że on i Kendrick Lamar rozpoczęli już pracę nad kontynuacją historii opowiedzianej w albumie Mr. Morale & The Big Steppers, ale na ten moment artyści nie podali żadnych dalszych szczegółów na temat nadchodzącego projektu.

Spotify wprowadza nową funkcję, dzięki której użytkownicy platformy będą mogli ocenić pięć ulubionych albumów Kendricka Lamara. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →