Kękę ogłasza nowego gościa z nadchodzącej płyty “Mr. Kękę”

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera kolejnej płyty KęKę już coraz bliżej. Raper właśnie zaprezentował kolejnego gościa, który się na niej pojawi. Sprawdźcie kto wystąpi na Mr. KęKę!

KęKę nie osiada na laurach i bardzo intensywnie prowadzi kampanię promującą swój nadchodzący, piąty album o tytule Mr. KęKę. Premiera krążka będzie miała miejsce 13 września, a do tej pory poznaliśmy już cztery single promujące go: Safari, Ty do mnie przyszłaś, Myślę o tym i najnowszy – To tylko rap.

KęKę – To tylko rap, zobacz teledysk:

Goście specjalni na Mr. KęKę

Raper zapowiada, że do dnia premiery płyty otrzymamy jeszcze kilka teledysków. Tymczasem KęKę ogłosił kolejnego gościa, który wystąpi na albumie. Wiemy już, że pojawi się na nim Paluch, a oprócz niego… Popularny ostatnio wokalista i aktor – Paweł Domagała. KęKę komentuje współpracę z Pawłem:

Prywatnie Paweł to bardzo pracowity, skromny i ułożony facet. Jestem zaszczycony, że mogą go nazwać serdecznym kolegą. Myśleliśmy o wspólnym kawałku już jakiś czas. Nie chcieliśmy jednak robić niczego na siłę, dlatego udało się to dopiero przy okazji Mr KęKę.

Paweł Domagała na płycie KęKę

Wspólny numer, który nagrali Kę i Paweł Domagała ma być jednym z mocniejszych i bardziej energetycznych na płycie. Muzykę do niego stworzył PLN.Beatz.

Słuchacze Pawła będą mieli okazję zobaczyć go w całkiem innej odsłonie. Będziecie zaskoczeni. Liczę, że pozytywnie.

Paweł domagała na płycie Kękę

Złota Płyta dla Mr. KęKę

Mr. KęKę zapowiada się jako naprawdę zróżnicowana i zdecydowanie różna od poprzednich płyt rapera. Mimo to, fani ponownie obdarzają artystę ogromnym zaufaniem i wykupili już 15 tysięcy preorderowych egzemplarzy. Fakt ten łączy się z przyznaniem albumowi jeszcze przed premierą statusu Złotej Płyty.

KęKę – skok na bungee

KęKę wyjątkowo celebrował to wydarzenie. Raper spędza wakacje na Krecie i zdecydował się na skok na bungee w malowniczych okolicznościach natury. Udokumentowanie tego wyczynu możecie zobaczyć na oficjalnym Facebooku artysty.

Mr. KęKę – preorder

Preorderową wersję deluxe albumu Mr. KęKę z dodatkowym utworem, kolekcjonerską obwolutą i zestawem wlepek. możecie wciąż zamawiać na stronie www.takierzeczy.com.

Mr. Kękę - preorder

Trasa koncertowa Mr. KęKę 2019 – bilety

Jesienią raper wyruszy w trasę koncertową, promującą swój najnowszy krążek. Daty, miejsca oraz bilety na wszystkie wydarzenia z trasy Mr. KęKę znajdziecie tutaj. Sprawdźcie, czy raper zagra w Waszym mieście!

Premiera kolejnej płyty KęKę już coraz bliżej. Raper właśnie zaprezentował kolejnego gościa, który się na niej pojawi. Sprawdźcie kto wystąpi na Mr. KęKę! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins KęKę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →