kadr z teledysku „Polando Favela"

Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla


13 września 2022

Podziel się newsem:

Kali publikuje już trzeci singiel zwiastujący jego fonograficzny powrót. Tym razem założyciel Ganja Mafii postawił na niespotykaną dotąd w jego muzyce stylistykę.

Kali z utworem „nietypowym jak na niego”

Wczoraj w sieci ukazał się kolejny singiel Kalego, którym krakowianin zapowiada pierwszy od dwóch lat album. Utwór Na zawsze wyprodukowali Worek i Clearmind. W poście na Instagramie Kali informuje fanów, że „zawsze chciał nagrać numer w tym zacięciu”, uspokajając tym samym, że nie doczekamy się rewolty w brzmieniu i stylistyce byłego członka Firmy.

Zobacz: Kali w obszernym statemencie o swoim powrocie na trasę koncertową

Nietypowy kawałek jak na mnie, ale nie potrafiłem przejść obojętnie obok tej produkcji. Mam świadomość, że to nie do końca mój styl, ale jak wspomniałem, na K4lionie będzie mocny rozstrzał w kwestii formy

– czytamy.

Kali – Na zawsze

Premiera tuż za rogiem

Najnowszy album Kalego zadebiutuje na rynku 22 października. Autor określa K4liona jako „najbardziej eklektyczny materiał od czasu debiutanckiego 50/50”. W sklepie Ganja Mafii krążek dostępny jest w przedsprzedaży w czterech wariantach. Podstawowy pakiet zawiera wyłącznie album w specjalnej obwolucie. Krakowianin zapewnia, że przed premierą usłyszmy jeszcze trzy single, jednak nie wiemy, ile dokładnie piosenek trafi na finalną wersję krążka. Na albumie nie pojawią się żadni goście, ponieważ gospodarz po długim okresie ciszy wydawniczej „postanowił dać fanom 100% siebie”.

Przeczytaj także: Kali i Sir Mich z drugim wspólnym singlem

Hardkorowy uliczny sznyt, poetycka wrażliwość i szósty zmysł do tworzenia ponadczasowych szlagierów, które stały się znakiem rozpoznawczym artysty, to najlepsza definicja K4liona

– zapewniają wydawcy.
kali k4lion
wizualizacja okładki albumu K4lion, Ganja Mafia Label 2022

Kali publikuje już trzeci singiel zwiastujący jego fonograficzny powrót. Tym razem założyciel Ganja Mafii postawił na niespotykaną dotąd w jego muzyce stylistykę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →