Kacper Blonsky wyznaje miłość Young Leosi w nowej piosence


09 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

„Będziesz moim drogowskazem” – śpiewa w utworze Lód Kacper Blonsky, a okładkę singla zdobi zdjęcie z wakacji z Young Leosią.

Blonsky i Young Leosia

Walentynki dopiero 14 lutego, ale są tacy, którzy chcą być pierwsi. Jak Kacper „Crusher” Błoński, polski influencer i youtuber, znany m.in. z Teamu X, który potem robił karierę w FAME MMA i wypuścił kilka singli. Pisaliśmy już jesienią, że jego wybranką jest Young Leosia – początkowo związek pozostawał w sferze plotek, ale od jakiegoś czasu para już nie kryje się ze swoimi uczuciami.

„Tak się przyciągają jak pszczoły do ula, jak joker do asa, królowa do króla”

Pierwsza wyznała miłość Młoda Leokadia. W listopadzie raperka w nowym utworze Cringowy Lovesong śpiewała: „Choć wie o nas już cała Polska, wciąż low-key wolimy być sami. Może po mieście krążą plotki i może w necie latają już fotki”. A potem obiecywała: „Jak będziesz się bić, ja zawsze w pierwszym rzędzie, jak te fanki”.

„Jesteś tak słodka jak sticky rice na Phuket” – śpiewa Blonsky

Teraz czas na Blonsky’ego, Autor hitu Eluwina opublikował właśnie nowy utwór pt. Lód, który wyprodukował Jonatan. Nie pada tam imię Leosi, ale zdjęcie okładkowe (powyżej) i nakręcony podczas wspólnych wakacji w Tajlandii klip (już wkrótce) mówią wszystko. To oczywista odpowiedź na utwór artystki, gdzie śpiewa m.in.:

„Chcę zabrać Cię na plażę jak wideo w piosence
Zapomnieć inne twarze, ich nie chcę widzieć więcej
Rozbijają fale się o moje serce
Przy Tobie roztapia się jak lód”.

„Będziesz moim drogowskazem” – śpiewa w utworze Lód Kacper Blonsky, a okładkę singla zdobi zdjęcie z wakacji z Young Leosią. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Blonsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →