kadr z teledysku „Rok Tygrysa”

„Rok Tygrysa” się kończy. Young Leosia wkrótce zagra ostatni koncert z trasy


25 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Young Leosia ma zamiar zrobić sobie przerwę od występów. Zanim do tego dojdzie, autorka Hulanek ma do zagrania jeszcze jeden koncert.

Young Leosia kończy kolejną trasę koncertową

Po ciepłym przyjęciu debiutanckiej EP-ki Young Leosia ruszyła najpierw w Hulanki Tour, następnie rozpoczęła Rok Tygrysa Tour. W ramach drugiej z wymienionych tras Internaziomalka odwiedziła siedem polskich festiwali, w tym Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku, Kraków Live Festiwal, Open’er Festival w Gdyni i Rap Stacja Festiwal w Sławie.

Zobacz: Jan Borysewicz wypowiedział się na temat Maty. O Young Leosi wolał milczeć

Mimo że ostatni festiwalowy występ odbył się 20 sierpnia na Helu, Leosia zakończy trasę dopiero w sobotę, 2 września. Wówczas Młoda Leokadia pojawi się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Start koncertu zaplanowano na 20:30, natomiast drzwi otworzą się dwie godziny wcześniej. Przedsprzedaż biletów ruszy 27 sierpnia w samo południe.

Po szalonym, wakacyjnym tournee po największych festiwalach w Polsce, reprezentantka wytwórni Internaziomale zaprezentuje wyjątkowe show muzyczno-taneczno-wizualne, które będzie podsumowaniem ostatnich miesięcy jej działalności

– czytamy w opisie wydarzenia.

Organizatorzy zapewniają, że w trakcie imprezy nie zabraknie największych imprezowych hitów Leosi, a także spokojniejszych, miłosnych ballad, jak w przypadku Boję się kochać ze Smolastym.

Young Leosia – Rok Tygrysa

Leosia kończy z koncertami na jakiś czas

Warszawski występ raperki będzie ostatnim w najbliższym czasie. Kilka dni temu Young Leosia informowała fanów, że będzie to zamknięcie letniego sezonu koncertowego. Zapewniła jednocześnie, że wróci na scenę dopiero z nowym repertuarem, który „jest w drodze”. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy protegowana Żabsona mogłaby wydać album. 23 września minie dokładnie rok od premiery Hulanek EP.

Young Leosia – Hulanki EP – odsłuch albumu


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Young Leosia ma zamiar zrobić sobie przerwę od występów. Zanim do tego dojdzie, autorka Hulanek ma do zagrania jeszcze jeden koncert. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →