Kadr z teledysku "Rok Tygrysa"

Trasa festiwalowa to nie jedyne, co przyszykowała Young Leosia. Ruszyła sprzedaż specjalnego merchu!

Podziel się newsem:

Young Leosia opublikowała na swoim Instagramie design całkiem nowego merchandise’u. Sprawdź, jak wyglądają jej koszulki!

Festiwalowy merch Young Leosi

A Wam jak siedzi jej nowy merch?

Ostatnie ruchy podopiecznej Żabsona

Nowy merch nawiązuje do niedawno ogłoszonej trasy koncertowej artystki. Leosia startuje ze swoim tour już dziś, 1 lipca i odwiedzi 6 polskich miast. Wystąpi w Gdyni na Open’erze, w Sławie na Stacja Festiwal, w Giżycku na Mazury Hip-Hop Festiwal, w Chorzowie na Fest Festiwal i w dwóch miastach, których jeszcze nie ogłoszono.

Co się zaś tyczy jej muzycznych ruchów, to ostatnio mieliśmy szansę usłyszeć raperkę w duecie z Matą przy okazji premiery trzech kawałków, które zaanonsowały rozpoczęcie działalności Fundacji 420. W sieci zadebiutowału numery CICHO, WYSPA NADZIEI oraz KC.

CICHO

Young Leosia zagra podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festival. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już 14 lipca w Giżycku wystartuje specjalna jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festival. Jedną z gwiazd wydarzenia jest autorka Szklanek, a obok niej w line-upie błyszczą takie gwiazdy jak m.in. White 2115, Kizo czy Kukon. Wejściówki na festiwal znajdziecie w Biletomacie.

To już XX edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! To będzie najmocniejsze wydarzenie w historii festiwalu! W 2022 roku widzimy się w dniach 14-16 lipca! Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na 20-letnią tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Young Leosia opublikowała na swoim Instagramie design całkiem nowego merchandise’u. Sprawdź, jak wyglądają jej koszulki! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Festiwalowy merch Young Leosi Wyświetl ten […]

XX EDYCJA MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2022 | KUP BILET

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →