kadr z klipu do utworu „Rok Tygrysa" Young Leosi

Young Leosia w letniej trasie. Sprawdź, gdzie wystąpi!


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Young Leosia ogłosiła swoją letnią trasę koncertową. Głównie będzie można zobaczyć ją na festiwalach, ale są też w rozkładzie występy jak na ten moment owiane tajemnicą. Sprawdź szczegóły.

Jungle Girl rusza w trasę

Na swoim Instagramie Young Leosia podzieliła się rozpiską swojej letniej trasy koncertowej. Autorka Hulanek wystąpi na kilku naprawdę dużych festiwalach zarówno rapowych, jak i tych, na których usłyszeć będzie można więcej gatunków muzyki. W rozpisce znalazły się: Open’er, Rap Stacja Festiwal w Sławie, XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku oraz Fest Festiwal w Chorzowie. Dwa koncerty zostały jednak wpisane jako TBA, choć znamy ich daty: 31 lipca i 20 sierpnia. To prawdopodobnie festiwale, które wciąż ogłaszają swój line-up. Sierpniowa data pokrywa się z drugim dniem Kraków Live Festival. Kto wie? Może zobaczymy Młodą Leokadię na scenie podczas festiwalu w mieście królów?

Rozpiska letniej trasy koncertowej Leosi

Young Leosia – Rok Tygrysa (prod. Broke Boys)

Young Leosia na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Young Leosia została jedną z gwiazd giżyckiego Mazury Hip Hop Festiwalu, który obchodzi w tym roku dwudziestolecie. Giżycka przyroda i słońce to idealne okoliczności, by usłyszeć podwójnie platynowe single Szklanki oraz Jungle Girl, które były odtworzone ponad 30 milionów razy w serwisie YouTube. Z racji na obecność Oliwki Brazil w line-upie może będzie to wyjątkowa okazja, by usłyszeć Stonerki w całości na żywo? A może Leosia pracuje już nad nowym materiałem, którego choćby fragment zaprezentuje w lipcu? Warto przyjechać i się przekonać! Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Young Leosia ogłosiła swoją letnią trasę koncertową. Głównie będzie można zobaczyć ją na festiwalach, ale są też w rozkładzie występy jak na ten moment owiane tajemnicą. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by […]

Young Leosia na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022!

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →