fot. Magdalena Halicka

Przerwa koncertowa Young Leosi. Kiedy powróci artystka?


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Young Leosia zapowiedziała, że po zagraniu zapowiedzianych już koncertów zrobi sobie przerwę od występowania. Kiedy wróci? Sprawdź szczegóły.

Koniec hulanek

Young Leosia zapowiedziała za pośrednictwem swojego Instagrama, że jej koncerty, które są oficjalnie zapowiedziane, będą ostatnimi na jakiś czas:

Kraków, Jastarnia dziękuję za takie pożegnanie sezonu festiwalowego. Warszawa widzimy się 2 września i tym samym zamykamy sezon koncertowy na lato! Z kolejnymi występami live wrócę do Was dopiero po albumie. Materiał jest w drodze

– oświadczenie z Instagrama artystki.

Jak do tej pory poznaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Young Leosi zatytułowanego Rok Tygrysa, który został stworzony w ramach współpracy z Tiger Energy Drink. Według zapowiedzi nowy projekt ma bardziej skupiać się na osobie Leosi i być bardziej personalny. Czekacie na nowe rzeczy od artystki?

Young Leosia – Rok Tygrysa

Jak Leosia wypada na żywo?

Na pierwszym koncercie z trasy Hulanki Tour pojawił się jeden z naszych dziennikarzy, Krzysztof Nowak. Jak jego okiem wypada na żywo Young Leosia?:

(…) Zobaczyłem dokładnie to, czego się spodziewałem, rzecz jasna pomijając końcowe blendy. Imprezowe, w jakimś sensie soundsystemowe podejście do materii koncertowej działa na ludzi tak, jak miało działać. Jestem tylko ciekaw, czy ten kilkuosobowy party bus będzie coś zmieniać, gdy zaparkuje na tym czy innym przystanku. To raczej konieczne, by utrzymać zainteresowanie.

Całość relacji Krzyśka znajdziecie tutaj. Sądząc więc po zapowiedziach dotyczących nowego albumu Young Leosi, artystka również widzi potrzebę zmiany i zapowiada woltę, jeśli chodzi o treść. Tylko jak zareagują na to jej dotychczasowi fani? Jedno jest pewne, debiutancki longplay artystki będzie jednym z najciekawszych wydarzeń przyszłego roku. A może jeszcze tego?

Young Leosia zapowiedziała, że po zagraniu zapowiedzianych już koncertów zrobi sobie przerwę od występowania. Kiedy wróci? Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →