Kadr z teledysku

Kabe i PLK w nowym singlu pochodzącym z „Hampli” Favsta i Gibbsa


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Na kanale YouTube’owym wytwórni QueQuality pojawił się numer pod tytułem tour de france, pochodzący z nadchodzącej płyty Favsta i Gibbsa, na którym gościnnie udzielili się Kabe oraz francuski raper PLK. Sprawdź szczegóły.

Hample – płyta producencka Favsta i Gibbsa już wkrótce na streamingach

Premiera wydawnictwa datowana jest na 10 grudnia 2021 roku. Wytwórnia tak zapowiada album:

Favst i Gibbs, producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji.

Nocna jazda samochodem to dobry sposób na odreagowywanie, przemyślenia lub po prostu klimatyczną zabawę. Nie byłoby jednak tej całej atmosfery gdyby nie muzyka w głośnikach. To ona podbija doznania, buduje atmosferę, nastraja do jazdy.

Favst i Gibbs podjęli się zadania stworzenia albumu, który w głównej mierze ma składać się z emocji, oprawionych dynamiczną warstwą muzyczną. To właśnie HAMPLE.

A więc kroi nam się album, który będzie idealny do zapuszczenia na nocnej przejażdżce po mieście. My nie możemy się doczekać!

Przeczytaj także: Kabe i Kaczy Proceder promują „Rap Najlepszej Marki 3” nowym singlem

Favst Gibbs Hample Kabe PLK
Favst/Gibbs – „Hample”, okładka albumu

Album w preorderze możecie zamawiać tutaj. Dostępne są trzy warianty: sama płyta, płyta z koszulką bądź płyta wraz z hoodie.

Kabe i PLK w nowym singlu z „Hampli” Favsta i Gibbsa

Tour de France to nowy singiel zapowiadający długo wyczekiwany album duetu producenckiego favst / gibbs Hample w którym gościnnie udzielili się Kabe oraz francuski raper PLK. Autorzy projektu wraz ze swoimi gośćmi zapraszają słuchaczy w wirtualną podróż po świecie imitującym wyścigową grę komputerową.

– czytamy w opisie klipu

W numerze mamy szansę usłyszeć Kabe rymującego na przemian po polsku i po francusku. Naszym zdaniem wyszło naprawdę ciekawie.

favst / gibbs ft. Kabe, PLK – tour de france

Na kanale YouTube’owym wytwórni QueQuality pojawił się numer pod tytułem tour de france, pochodzący z nadchodzącej płyty Favsta i Gibbsa, na którym gościnnie udzielili się Kabe oraz francuski raper PLK. Sprawdź szczegóły. Hample – płyta producencka Favsta i Gibbsa już wkrótce na streamingach Premiera wydawnictwa datowana jest na 10 grudnia 2021 roku. Wytwórnia tak zapowiada […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →