BTS zaprezentuje nowy klip do singla „Dynamite” w grze Fortnite


22 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ten weekend odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie w grze Fortnite. Tym razem w wirtualnej rzeczywistości zaprezentuje się najpopularniejszy koreański zespół - BTS.

Dotychczas swoje wirtualne koncerty w jednej z najpopularniejszych gier internetowych zagrali m.in. Marshmello i Travis Scott. Teraz Epic Games, czyli twórcy Fornite’a, szykują kolejne muzyczne wydarzenie.

Ta nietypowa forma występów spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w związku z czym już w ten weekend odbędzie się kolejna impreza w Fortnite. Tym razem z udziałem k-popowej grupy BTS.

BTS w Fortnite – jak wziąć udział w wydarzeniu?

BTS wystąpią w Fortnite 26 września o 2:00 polskiego czasu. Aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu należy zainstalować grę i przejść w niej pod Scenę Główną Królewskiej Imprezy. Jeśli nie będziecie wiedzieli, jak tam dotrzeć, sprawdźcie poradnik. Podczas imprezy, swoją światową premierę będzie miał nowy teledysk z choreografią do utworu Dynamite.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na graczy w ramach współpracy Epic Games z BTS. Powstała także specjalna mapa, która jest już dostępna w trybie kreatywnym.

Nie musicie czekać do weekendu, by wziąć udział w imprezie. Już od wtorku, 22 września, godz. 16:00 czasu polskiego możecie wskoczyć do trybu kreatywnego, by zobaczyć świat z oryginalnego teledysku do Dynamite, który odtworzyli fani Fortnite: YU7A, TreyJTH i SundayCW! Biegajcie po mapie, jakbyście byli w wideoklipie, wykonujcie wyzwania i grajcie w minigry.

bts fortnite

Jeśli nie dacie rady dotrzeć na premierę, nie chcecie zarywać nowy lub będziecie mieć ochotę zobaczyć BTS w Fortnite jeszcze raz, powtórka odbędzie się w sobotę, 26 września, o godz. 14:00.

W ten weekend odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie w grze Fortnite. Tym razem w wirtualnej rzeczywistości zaprezentuje się najpopularniejszy koreański zespół – BTS. Dotychczas swoje wirtualne koncerty w jednej z najpopularniejszych gier internetowych zagrali m.in. Marshmello i Travis Scott. Teraz Epic Games, czyli twórcy Fornite’a, szykują kolejne muzyczne wydarzenie. Ta nietypowa forma występów spotkała się […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.