BTS wypuszczają interaktywną grę. Zobaczcie zwiastun


15 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera interaktywnej gry mobilnej BTS Universe Story zaplanowana jest na 24 września. W sieci właśnie pojawił się oficjalny zwiastun.

Gra BTS Universe Story, stworzona przez Netmarble, ukaże się 24 września i będzie dostępna na Androidzie i iOS. Nie jest to pierwsza gra mobilna od BTS. W 2019 roku grupa wydała BTS World, również we współpracy z Netmarble. Gra pozwalała graczom wcielić się w managera BTS, zabierając ich na różnorodne przygody pełne wyzwań i wyborów.

BTS WORLD Game Trailer

BTS Universe Story – nowa gra mobilna od k-popowej supergrupy

BTS Universe Story pozwoli graczom bezpośrednio tworzyć i rozwijać własne wątki w różnych trybach. Gracze będą mieli do wyboru szereg opcji, a wyniki będą się różnić w zależności od tego, co wybiorą. W trybie Story Creation narzędzia produkcyjne w grze pozwolą graczom tworzyć własne wątki fabularne, podczas gdy w trybie Story Playthrough gracze będą mogli wybierać opcje z już istniejących historii. Pojawi się również tryb Collection. W tym trybie gracze będą mogli zbierać różnorodne przedmioty, takie jak ubrania i akcesoria.

BTS Universe Story
tryb Story Creation
BTS Universe Story
tryb Story Playthrough
BTS Universe Story
tryb Collection

W sieci pojawił się 10-minutowy zwiastun gry, w którym występują wszyscy członkowie BTS. Zobaczcie:

BTS Universe Story Official Trailer

Aby umilić czas oczekiwania na grę, do 17 września gracze mogą uczestniczyć w BTS Daily Photo Card Event, gdzie codziennie mogą zbierać serię kart ze zdjęciami przedstawiającymi postacie z gry.


Fani BTS nie mogą narzekać na nudę. Również we wrześniu, na ekrany kin na całym świecie trafi czwarty film grupy, zatytułowany Break the Silence: The Movie, o którym więcej przeczytacie tutaj. Dodatkowo jeszcze w tym roku możemy spodziewać się nowego albumu od k-popowego boysbandu. Zapowiada go singiel Dynamite, który bije rekordy popularności.

BTS – Dynamite

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

bts

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.