fot. Rich Fury / Staff / Getty Images

Justin Bieber nie składa broni i powraca do muzycznego świata


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Justin Bieber powraca po paraliżu twarzy z powodu zespołu Ramsaya Hunta, by kontynuować trasę Justice World Tour.

Bieber pokonał chorobę

Po niedawnym ujawnieniu informacji, że wokalista zmaga się z chorobą powodującą paraliż twarzy, Justin Bieber powraca do muzycznego świata. Wokalista wznawia swoją działalność i już niebawem powróci na scenę.

Mam syndrom zwany zespołem Ramsaya Hunta i to przez wirusa, który atakuje nerw w moim uchu i nerwy twarzowe, mam sparaliżowaną połowę mojej twarzy. Więc dla tych, którzy są sfrustrowani moimi odwołaniem następnych koncertów, po prostu fizycznie nie jestem w stanie ich zrobić. Nie wierzę, że to mówię. Zrobiłem wszystko, żeby wyzdrowieć, ale moja choroba postępuje. Do przełożenia kilku następnych występów namówił mnie mój lekarz. Do wszystkich moich fanów – bardzo was kocham, odpocznę i poczuję się lepiej!

– mówi o schorzeniu Bieber.

Właśnie po tym ogłoszeniu świat obiegła informacja, że trwające ówcześnie Justice World Tour zostaje opóźnione. Jednak owe zawieszenie możemy już puścić w niepamięć – wokalista wraca do gry.

Przeczytaj także: Dua Lipa, Justin Bieber, Calvin Harris… to wszystko na Sziget Festival 2022!

Justin Bieber
Justin Bieber fot. AFP/ Getty Images

Wiadomość o zbliżającym się powrocie muzyk zamieścił na swoim Instagramie, na którym zapowiedział już daty nowych spektakli.

The Justice World Tour zostanie wznowione na festiwalu Lucca we Włoszech 31 lipca. Justin wyruszy na wiele europejskich festiwali i będzie kontynuował swoje międzynarodowe światowe trasy koncertowe w Ameryce Południowej, Afryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Australii i Nowej Zelandii, a następnie z powrotem zawita w Europie w 2023 roku

– czytamy w oświadczeniu.

Justin Bieber powraca po paraliżu twarzy z powodu zespołu Ramsaya Hunta, by kontynuować trasę Justice World Tour. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Bieber pokonał chorobę Po niedawnym ujawnieniu informacji, że wokalista zmaga […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →