kadr z klipu do utworu „Levitating" Duy Lipy

Dua Lipa, Justin Bieber, Calvin Harris… to wszystko na Sziget Festival 2022!


20 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa, Justin Bieber, Calvin Harris – czy to skład Coachelli? Nie, to Sziget Festival 2022. Sprawdź szczegóły budapesztańskiej imprezy.

Gwiazda Duy Lipy świeci najjaśniej

Nie udało wam się zobaczyć Duy Lipy na Open’erze? Macie szansę to sobie zrekompensować. Węgierski Sziget Festival 2022 zachwyca line-upem, w którym na pierwszy plan wybija się właśnie autorka Future Nostalgii. Oprócz Brytyjki w gronie headlinerów znaleźli się: Calvin Harris, Justin Bieber, Tame Impala i Kings Of Leon. Gdy dodamy do tego Bastille, Yung Leana, Stromae, slowthaia, Sama Fendera czy Princess Nokię, otrzymamy nie tylko jeden z najbardziej imponujących line-upów w Europie, ale i na świecie. Pełną listę wykonawców, którzy zagrają podczas festiwalu, znajdziecie tutaj. Wszystko to wydarzy się w Budapeszcie między 10 a 15 sierpnia, niecałe 400 kilometrów od południowej granicy naszego kraju. Kto z was się skusi na 6 dni na Wyspie Małgorzaty?

Film podsumowujący Sziget Festival 2019

Sziget Festival to nie tylko koncerty

Sziget Festival może pochwalić się blisko trzydziestoletnią tradycją. Wychodząc od występów jedynie węgierskich artystów, szybko stali się jedną z największych muzycznych imprez w Europie, na której przez lata wystąpili m.in. David Bowie, Prince, Iron Maiden, Lana Del Rey czy Kendrick Lamar. Jednak Sziget to nie tylko muzyka. Wśród rozmaitych aktywności dostępne są panele dyskusyjne, warsztaty, kursy tańca, rozmaite cyrki, standuperzy, teatry, a także pokazy filmowe, wszystkie przygotowane w języku angielskim. Węgierski festiwal pozwala chłonąć kulturę pełną piersią, dając niezliczone możliwości. Niemożliwym byłoby spróbowanie wszystkiego. Smutną stroną festiwalu jest gwarantowane poczucie niedosytu. Kto jednak zabroni wam przyjechać na kolejne edycje Sziget Festivalu?

Dua Lipa, Justin Bieber, Calvin Harris – czy to skład Coachelli? Nie, to Sziget Festival 2022. Sprawdź szczegóły budapesztańskiej imprezy. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Gwiazda Duy Lipy świeci najjaśniej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →