materiały prasowe

Jak pracuje się z Drakiem i The Weekndem? Tory Lanez nie wspomina tego zbyt pozytywnie


31 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tory Lanez przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego albumu. Podczas krótkiego Q&A raper został zapytany o potencjalny featuring z Drakiem i The Weekndem. Kanadyjczyk nie miał dobrych wieści.

Tory Lanez nie może dobić się do kolegów po fachu

Zagraniczni raperzy bardzo chętnie korzystają z Twittera, m.in. po to, by utrzymywać kontakt z fanami. Jeden z miłośników Tory’ego Laneza zapytał rapera, czy na jego nadchodzącym projekcie, Sorry 4 What, pojawi się Drake lub The Weeknd. Kanadyjczyk wyznał, że próbował obu artystów zaprosić na krążek, jednak żaden nie był zainteresowany.

Zobacz: Madonna twierdzi, że Tory Lanez dopuścił się plagiatu jej utworu

Wysyłam im piosenki od lat… ale nie, ani jednej.

– odpisał artysta.

Brak obecności którejś z wymienionych gwiazd nie oznacza, że między nimi a Lanezem jest konflikt. Serwis rap-up przypomina, że po zakończeniu beefu z Drizzym w 2017 roku Tory pojechał z autorem Honestly, Nevermind w Assassination Vacation Tour po Europie. Podczas tej samej sesji Q&A Tory Lanez zdradził również, że jego wymarzoną kooperacją w odniesieniu do Sorry 4 What jest piosenka z Taylor Swift. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy krążek pojawi się na rynku. Wiele wskazuje na to, że materiału posłuchamy jeszcze w tym roku, jednak dokładnej daty nie podano.

Dyskografię Laneza wieńczy Alone at Prom wydany w grudniu zeszłego roku. To już szóste wydawnictwo Tory’ego. W pierwszym tygodniu Lanez sprzedał prawie osiemnaście tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu uplasował się na pięćdziesiątej dziewiątej lokacie listy Billboard 200.

Tory Lanez – Alone at Prom – odsłuch albumu

Tory Lanez przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego albumu. Podczas krótkiego Q&A raper został zapytany o potencjalny featuring z Drakiem i The Weekndem. Kanadyjczyk nie miał dobrych wieści. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →