materiały prasowe

Jak pracuje się z Drakiem i The Weekndem? Tory Lanez nie wspomina tego zbyt pozytywnie


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tory Lanez przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego albumu. Podczas krótkiego Q&A raper został zapytany o potencjalny featuring z Drakiem i The Weekndem. Kanadyjczyk nie miał dobrych wieści.

Tory Lanez nie może dobić się do kolegów po fachu

Zagraniczni raperzy bardzo chętnie korzystają z Twittera, m.in. po to, by utrzymywać kontakt z fanami. Jeden z miłośników Tory’ego Laneza zapytał rapera, czy na jego nadchodzącym projekcie, Sorry 4 What, pojawi się Drake lub The Weeknd. Kanadyjczyk wyznał, że próbował obu artystów zaprosić na krążek, jednak żaden nie był zainteresowany.

Zobacz: Madonna twierdzi, że Tory Lanez dopuścił się plagiatu jej utworu

Wysyłam im piosenki od lat… ale nie, ani jednej.

– odpisał artysta.

Brak obecności którejś z wymienionych gwiazd nie oznacza, że między nimi a Lanezem jest konflikt. Serwis rap-up przypomina, że po zakończeniu beefu z Drizzym w 2017 roku Tory pojechał z autorem Honestly, Nevermind w Assassination Vacation Tour po Europie. Podczas tej samej sesji Q&A Tory Lanez zdradził również, że jego wymarzoną kooperacją w odniesieniu do Sorry 4 What jest piosenka z Taylor Swift. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy krążek pojawi się na rynku. Wiele wskazuje na to, że materiału posłuchamy jeszcze w tym roku, jednak dokładnej daty nie podano.

Dyskografię Laneza wieńczy Alone at Prom wydany w grudniu zeszłego roku. To już szóste wydawnictwo Tory’ego. W pierwszym tygodniu Lanez sprzedał prawie osiemnaście tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu uplasował się na pięćdziesiątej dziewiątej lokacie listy Billboard 200.

Tory Lanez – Alone at Prom – odsłuch albumu

Tory Lanez przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego albumu. Podczas krótkiego Q&A raper został zapytany o potencjalny featuring z Drakiem i The Weekndem. Kanadyjczyk nie miał dobrych wieści. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →