J Balvin w coverze Metalliki


22 lipca 2021

Podziel się newsem:

Metallica przygotowuje się do wydania albumu The Metallica Blacklist, a swoje trzy grosze dorzucił do tego kolumbijski piosenkarz i raper – J Balvin.

Metallica i jej czarna lista

Zespół Metallica będzie w tym roku obchodził trzydziestą rocznicę wydania słynnego Czarnego Albumu. Oprócz zremasterowanej wersji płyty ukaże się także specjalne wydawnictwo zawierające ponad 50 coverów utworów z tego krążka. Swój udział w stworzeniu tego albumu mają miedzy innymi Elton John i Miley Cyrus, Royal Blood, Juanes, Rina Sawayama, Weezer czy St. Vincent. Więcej o The Metallica Blacklist możecie przeczytać tutaj.

J Balvin w coverze Metalliki
The Metallica Blacklist – okładka płyty

J Balvin i Metallica? Bardzo proszę

Na płycie znalazł się także J Balvin. Twórczość kolumbijskiego piosenkarza i rapera wywarła całkiem spory wpływ na popularyzację muzyki latynoskiej. Nie można tu oczywiście zapominać o Rickym Martinie czy Shakirze, jednak często podkreśla się, że Balvin dokonał tego wyłącznie z hiszpańskojęzycznymi wydawnictwami. Muzyk zaliczył już współprace z kilkoma dużymi nazwiskami, ksywkami i zespołami, wśród których znajdują się między innymi Dua Lipa, Justin Bieber, Khalid czy The Black Eyed Peas.

Za dzieciaka zasłuchiwał się w Nirvanie i Metallice, a teraz jest jednym z największych i najbardziej znanych latynoskich artystów na świecie oraz sam coveruje jeden ze swoich ulubionych zespołów. Ba, nawet jedną ze swoich ulubionych piosenek. Balvin podjął się reinterpretacji kawałka Wherever I May Roam. Sprawdźcie, jak mu to wyszło!

J Balvin – Wherever I May Roam z albumu The Metallica Blacklist

Mój zespół i jedna z moich ulubionych piosenek! Niech żyje kultura! Muzyka została stworzona, aby jednoczyć!

– napisał raper w swoich mediach społecznościowych

Metallica przygotowuje się do wydania albumu The Metallica Blacklist, a swoje trzy grosze dorzucił do tego kolumbijski piosenkarz i raper – J Balvin. Metallica i jej czarna lista Zespół Metallica będzie w tym roku obchodził trzydziestą rocznicę wydania słynnego Czarnego Albumu. Oprócz zremasterowanej wersji płyty ukaże się także specjalne wydawnictwo zawierające ponad 50 coverów utworów […]

Kup bilet na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →