Instagram prezentuje nową funkcję – Reels. To konkurencja dla TikToka?


07 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Reels to nowa funkcja Instagrama, która pozwala na nagrywanie krótkich, zabawnych filmików.

Reels – nowa funkcja Instagrama to konkurencja dla TikToka?

Funkcja Reels będzie udostępniona użytkownikom Instagrama w 50 krajach, w tym m.in. w Japonii, Brazylii, Indiach czy Stanach Zjednoczonych. Dzięki niej będzie można tworzyć krótkie, kreatywne filmiki, podobne to tych, które można oglądać na TikToku.

reels

Reels ma na celu przyciągnięcie użytkowników popularnej chińskiej aplikacji, a także wypełnić jej miejsce w państwach, gdzie została ona zakazana (przypominamy, że TikTik został wycofany z Indii, a niebawem taki los może go spotkać także USA).

Jak działa Reels?

Funkcja pozwoli na kręcenie i edytowanie maksymalnie 15-sekundowych filmików. Użytkownicy będą mogli dodać efekty audiowizualne, takie jak filtry, muzyka, czy różne ustawienia prędkości. Klipy będzie można opublikować na swojej tablicy, w specjalnej zakładce Eksploruj, wysłać w wiadomości prywatnej lub udostępnić na stories.

Reels daje ludziom nowe sposoby wyrażania siebie, odkrywania więcej tego, co kochają na Instagramie i pomaga każdemu, kto ma ambicję zostać twórcą, zająć centralne miejsce.

Póki nie wiemy czy Reels będzie dostępny dla polskich użytkowników. Obecnie nowa funkcja testowana w Indiach i Brazylii.

reels

Reels to nowa funkcja Instagrama, która pozwala na nagrywanie krótkich, zabawnych filmików. Reels – nowa funkcja Instagrama to konkurencja dla TikToka? Funkcja Reels będzie udostępniona użytkownikom Instagrama w 50 krajach, w tym m.in. w Japonii, Brazylii, Indiach czy Stanach Zjednoczonych. Dzięki niej będzie można tworzyć krótkie, kreatywne filmiki, podobne to tych, które można oglądać na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: