Ratowniczka medyczna przejęła instagramowe konto Maffashion, aby pokazać, jak wygląda jej praca


29 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Maffashion na jeden dzień udostępniła swoje konto na Instagramie ratownikom medycznym, którzy pokazali, jak wygląda ich praca w trakcie pandemii koronawirusa.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jeden z największych domów mody Gucci udostępnił swoje konta na portalach społecznościowych Światowej Organizacji Zdrowia, by ta, korzystając z ich ogromnych zasięgów, mogła edukować ludzi o koronawirusie.

Ratowniczka medyczna przejęła konto na Instagramie Maffashion i pokazała, jak wygląda jej praca

Podobna inicjatywa miała miejsce także w Polsce. Wczoraj instagramowe konto blogerki modowej Julii Kuczyńskiej, znanej jako Maffashion, przejęła ratowniczka medyczna Ane Piżl. Akcja pod nazwą #RealInfluencers powstała z inicjatywy portalu Noizz i miała na celu pokazanie, jak wygląda praca ratowników medycznych w trakcie pandemii.

Cześć! Mam na imię Ane i jestem ratownikiem medycznym. Julia zaprosiła mnie na swój Instagram, za co bardzo dziękuję! Chcę Was zabrać do pracy, pokazać trochę mojej perspektywy, porozmawiać też o ratownictwie, zwłaszcza teraz, w czasie pandemii.

W udostępnianych filmikach na Instastory Ane pokazywała, jak wygląda jej dzień w pracy, opowiadała kiedy i w jaki sposób ratownicy przebierają się w specjalne stroje i jak wygląda podróż do pacjenta. Mówiła także o tym, jak się zachować, gdy podejrzewamy u siebie zakażenie.

Ratowniczka medyczna przejęła instagramowe konto Maffashion
Ratowniczka medyczna przejęła instagramowe konto Maffashion

Jeśli nie śledziliście relacji na bieżąco, możecie to nadrobić, gdyż całość jest zapisana w wyróżnionych relacjach na profilu Maffashion. Bardzo szanujemy takie akcje!

Maffashion na jeden dzień udostępniła swoje konto na Instagramie ratownikom medycznym, którzy pokazali, jak wygląda ich praca w trakcie pandemii koronawirusa. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jeden z największych domów mody Gucci udostępnił swoje konta na portalach społecznościowych Światowej Organizacji Zdrowia, by ta, korzystając z ich ogromnych zasięgów, mogła edukować ludzi o koronawirusie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.