Julia Wieniawa, Maffashion, Maciej Musiał i inni zachęcają do udziału w drugiej turze wyborów

Podziel się newsem:

W najbliższą niedzielę, 12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Podobnie jak to miało miejsce przed pierwszą turą, teraz również do udziału w głosowaniu zachęcają znani artyści i influencerzy.

W ostatnich latach znane osoby coraz chętniej angażują się w zachęcanie swoich odbiorców do aktywności w sprawach naszego kraju. Na kilka dni przed pierwszą turą wyborów prezydenckich ukazał się spot #milionypowodów, w którym między innymi Dawid Podsiadło, Sokół, Brodka, Krzysztof Zalewski, Bovska, Artur Rojek, Margaret, Mrozu przedstawiali swoje powody do udziału w wyborach. Równolegle powstała także kampania projektu olsnienie.eu, w ramach której Taco Hemingway, Bartosz Bielenia, Krzysztof Gonciarz i inni opowiedzieli, jak wygląda ich wyśniona Polska.

Artyści i influencerzy ponownie zachęcają do udziału w wyborach

12 lipca odbędzie się druga tura wyborów na Prezydenta Polski. Również tym razem, artyści i influencerzy postanowili wykorzystać swoje zasięgi do zachęcenia, zwłaszcza młodych osób, do udania się do lokali wyborczych. Bo każdy głos się liczy i każdy jest najważniejszy.

W nowej kampanii profrekwencyjnej wystąpili m.in. Julia Wieniawa, Maffashion, Blowek, Maciej Musiał, Urszula Dudziak, Zofia Wichłacz, Olga Frycz, Dawid Kwiatkowski czy Magda Bereda.

Wyświetl ten post na Instagramie.

12.07.2020 widzimy się przy urnach! Idziecie? #wyboryprezydenckie2020 Jak wyglądałyby wybory, gdyby każdy zwątpił w moc swojego głosu zastanawiają się również @urszuladudziak.official @juliawieniawa @kwiatkowsky @maciejmusial_official @zofiawichlacz @maffashion_official @tojafrycz @magda_boczarska @taannamucha @blowek5 Pamiętaj! #TwójGłosMaZnaczenie, bo nawet 1 może zadecydować o tym, kto będzie głową państwa przez kolejne 5 lat! 🗳 Udostępniajcie, mobilizujcie rodzinę, znajomych, Waszych obserwatorów, a 12 lipca widzimy się na głosowaniu! Bez wymówek! ✌🏼 #idźnawybory #wybory2020 #silnyprezydent #wspólnapolska #vote #govote #election #presidentalelection #kazdyglossieliczy #siłagłosu

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

W najbliższą niedzielę, 12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Podobnie jak to miało miejsce przed pierwszą turą, teraz również do udziału w głosowaniu zachęcają znani artyści i influencerzy. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →