Tomek Kunicki, Szymon Kowalczyk

„Hestia” – nowy singiel od Adiego Nowaka


20 października 2021

Podziel się newsem:

Hestia to tytuł trzeciego singla ze zbliżającego się nowego wydawnictwa Adiego Nowaka. Sprawdź numer z gościnnym udziałem White’a 2115.

Hestia trzecim singlem z Ogniska Niedomowego

Najnowszy album Adiego Nowaka zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant SBM Label wypuścił właśnie trzeci utwór zatytułowany Hestia, wraz z gościnną zwrotką White’a 2115. Numer traktuje o dość często przewijającym się w twórczości poznaniaka temacie relacji damsko-męskich. Jest napisany w charakterystyczny dla niego błyskotliwy sposób.

Adi Nowak – Hestia ft. White 2115

Najważniejszy album Adiego Nowaka

Ognisko Niedomowe to tytuł piątego legalnego wydawnictwa Adiego Nowaka, z czego drugiego wydanego sumptem SBM Label. Autor twierdzi, że będzie to najważniejsza płyta w jego karierze z racji na poruszane na niej tematy. Jak pisał przy premierze pierwszego singla Passe z udziałem Czesława Mozila:

Nigdy obszernie się nie wypowiadałem na temat moich rodzinnych relacji, bo zawsze wydawało mi się to nikogo nieobchodzącym, tanim graniem na emocjach, więc w tym temacie było co najwyżej kilka drobnych wzmianek. Dzisiaj, gdy czuje się jako tako wyterapeutyzowany, czuję, że mogę Wam coś o nich napomknąć w formie, która wydaje mi się atrakcyjna. (…) To jednocześnie singiel zwiastujący mój najważniejszy album, który jest o mojej ucieczce ze złego domu, konsekwencjach dorastania mojego przypadku pod jego dachem i poszukiwaniu czegoś na kształt lepszego.

Oprócz Passe i Hestii, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od Adiego jeszcze utwór Bravo. Premiera Ogniska Niedomowego będzie miała miejsce 28 października. Do tej pory nie znamy pełnej tracklisty wydawnictwa. W dalszym ciągu można zamawiać preordery. Oprócz zwykłego wydania deluxe albumu, można zamówić go także z dodatkami – w dowolnej konfiguracji wraz z dwoma różnymi modelami koszulek, dwoma modelami bluz, a także popielniczką.  

Adi Nowak – Ognisko Niedomowe okładka

"Hestia" – nowy singiel od Adiego Nowaka
Okładka albumu Ognisko Niedomowe Adiego Nowaka

Hestia to tytuł trzeciego singla ze zbliżającego się nowego wydawnictwa Adiego Nowaka. Sprawdź numer z gościnnym udziałem White’a 2115. Hestia trzecim singlem z Ogniska Niedomowego Najnowszy album Adiego Nowaka zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant SBM Label wypuścił właśnie trzeci utwór zatytułowany Hestia, wraz z gościnną zwrotką White’a 2115. Numer traktuje o dość często przewijającym się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →