okładka albumu „Harry's House" Harry'ego Stylesa

Harry Styles dzieli się tracklistą nowego albumu. Premiera “Harry’s House” coraz bliżej


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles podzielił się listą utworów, które znajdą się na jego nadchodzącej płycie. Premiera Harry’s House już za niecały miesiąc.

Harry Styles dzieli się tracklistą nowego albumu

Harry Styles opublikował dziś zdjęcie tylnej okładki płyty, na której stronie wymienione są tytuły utworów. Wśród nich jest pierwszy singiel z albumu, As It Was, a także Late Night Talking i Boyfriends, które wokalista zaprezentował na żywo podczas swoich występów na tegorocznej Coachelli.

Sprawdź także: Harry Styles słucha Dawida Podsiadło i są na to dowody

Harry Styles – Harry’s House – tracklista albumu

Side A

 1. Music For A Sushi Restaurant
 2. Late Night Talking
 3. Grapejuice
 4. As It Was
 5. Daylight
 6. Little Freak
 7. Matilda

Side B

 1. Cinema
 2. Daydreaming
 3. Keep Driving
 4. Satellite
 5. Boyfriends
 6. Love Of My Life

Harry’s House, następca albumu Fine Line z 2019 roku, ukaże się już 20 maja. Singiel promujący wydawnictwo – As It Was, miał swoją premierę 1 kwietnia i pobił rekord odsłuchań w ciągu pierwszych 24 godziny na Spotify, który wcześniej należało do Olivii Rodrigo za drivers license.

W czerwcu artysta wyruszy również w swoją główną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. W ramach Love On Tour artysta odwiedzi także Polskę – 18 lipca wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie.


Z kolei we 23 września Harry Styles powróci na wielkie ekrany. Wszystko za sprawą filmu Don’t Worry Darling w reżyserii Olivii Wilde. Produkcja opowiada o małżeństwie mieszkającym w utopijnej społeczności w latach 50. Oprócz Harry’ego na ekranie zobaczymy także nominowaną do Oscara Florence Pugh i Chrisa Pine’a.

Harry Styles w filmie Don't Worry Darling
Don’t Worry Darling, kadr z filmu

Harry Styles podzielił się listą utworów, które znajdą się na jego nadchodzącej płycie. Premiera Harry’s House już za niecały miesiąc. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Harry Styles […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →