Happysad już niedługo wystąpi w Poznaniu


14 września 2020

Podziel się newsem:

Happysad to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany wśród młodych i tych nieco starszych, wyrobił sobie mocną pozycję na rockowej scenie w Polsce. Grupa zagra koncert w poznańskie Tamie już 8 listopada.

Happysad – dalej gramy!

Zespół Happysad to przykład na to, jaki sukces można osiągnąć, gdy talent i pracowitość idą w parze. Formacja w zeszłym roku świętowała osiemnastolecie bytności na scenie i nic nie wskazuje na to, by zamierzała z niej zejść. Fani mogą być zachwyceni: Happysad niezmiennie od prawie dwóch dekad trzyma formę i idzie po więcej. Dla tych panów, niebo zdecydowanie nie stanowi limitu.

Happysad

Happysad podgrzewa atmosferę

Grupa kontynuuje swoją trasę promującą krążek Rekordowo Letnie lato i choć w Poznaniu wystąpi jesienią, to na pewno uda się jej nieco nagiąć prawa przyrody i choć na chwilę powrócić wakacyjną atmosferę. Happysad umie robić magię, zaś ta, towarzysząca płycie najpewniej zadziała błyskawicznie i przeniesie wszystkich uczestników koncertu tam, gdzie poczują te pożądane letnie wibracje.

Happysad – Słoneczniki i Konopie

Happysad – emocjonalny kalejdoskop

Koncerty tej grupy zawsze wzbudzały plejadę różnych uczuć – to jeden z zespołów, który na żywo potrafi wybić z rytmu i sprawić, że szczęka opadnie na podłogę. Ta konkretna trasa będzie nieco nostalgiczna, a Happysad zyska niepowtarzalną okazję, by zaprezentować się publiczności z łagodniejszej, a przy tym wciąż nieoczywistej, muzycznej strony.

Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Odbiorcy będą mieli okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu

Happysad – Jak Dawniej

Happysad, 8 listopada, Tama, Poznań – bilety

Happysad już 8 listopada zagra w Poznaniu koncert, promujący swoją najnowszą płytę Rekordowo Letnie Lato. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Happysad to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany wśród młodych i tych nieco starszych, wyrobił sobie mocną pozycję na rockowej scenie w Polsce. Grupa zagra koncert w poznańskie Tamie już 8 listopada. Happysad – dalej gramy! Zespół Happysad to przykład na to, jaki sukces można osiągnąć, gdy talent i pracowitość idą w parze. Formacja […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Happysad, 8 listopada 2020 | Tama, Poznań

Biletomat.pl
75-85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.