kadr z teledysku „PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM"

Fukaj żegna się z ostatnimi wakacjami w swoim życiu dwoma utworami


16 września 2022

Podziel się newsem:

Fukaj opublikował dwie nowe piosenki. Zawodnik SBM Label w ten sposób kończy ostatnie wakacje w swoim życiu.

To wszystko to tylko… no właśnie, co?

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutowały dwie nowości od Fukaja. W skład To wszystko to tylko… wchodzą Ostatni dzień ostatniego lata oraz Dałbym wszystko co mam. Za produkcję obu piosenek odpowiada charlie moncler. Tymi piosenkami 19-letni raper kończy „ostatnie wakacje w swoim życiu”.

Zobacz: Na przegranej z Fukajem nie stracisz nic. Jak przegrasz z Post Malone’em, pożegnaj się z setkami tysięcy złotych

Fukaj zapowiedział również, że w drodze jest teledysk. Zaznaczył jednak, że nie wiadomo, kiedy pojawi się na YouTubie z powodu zbanowania przez serwis. Chodzi o końcówkę klipu, którą prawdopodobnie trzeba będzie przemontować.

Fukaj & charlie moncler – To wszystko to… – odsłuch

W tym roku, oprócz występów na Hotelu Maffija 2, Fukaj nie był zbyt aktywny wydawniczo. Zawodnik SBM-u w lutym opublikował singiel Przegrałem z Fukajem i Nocą pt. 1, a na początku sierpnia Gram coś na gitarze, choć nie umiem. Kolejny pełnoprawny projekt rapera ma nazywać się PRELUDIUM, jednak na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery wydawnictwa.

Na koncie Fukaja znajdziemy na razie wyłącznie jeden album. Chaos w duecie z Kubim Producentem składa się z czternastu piosenek. Oprócz gospodarza wystąpił jedynie Vito Bambino.

CHAOS przedstawia życiową i moralną przemianę głównego bohatera zainicjowaną przez trudne wydarzenie z nieodległej przeszłości. Do jej pełnego zrozumienia niezbędne jest przejście przez trzy etapy, które wyznaczają utwory znajdujące się na początku (Oto jest dzień), w środku (Wstań i zaśnij) oraz na końcu (Dom Diabła) albumu. Bohaterowi w przemianie towarzyszy tajemnicza kobieta, której głos ma zdecydowany wpływ na podejmowane przez niego decyzje, jednak jej rola pozostaje nieznana

– czytamy w opisie krążka (pisownia oryginalna).

Fukaj & Kubi Producent – Chaos – odsłuch albumu

Fukaj opublikował dwie nowe piosenki. Zawodnik SBM Label w ten sposób kończy ostatnie wakacje w swoim życiu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →