kadr z klipu do utworu „PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM" Fukaja i charliego monclera

Fukaj dzieli się tracklistą nadchodzącej płyty oraz snippetami

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem swojego Instagrama Fukaj podzielił się z fanami tracklistami swoich nadchodzących projektów, a także snippetami trzech nowych numerów. Sprawdź szczegóły.

Fukaj z dwoma projektami w tym roku?

W instagramowym stories na swoim profilu Fukaj podzielił się ze swoimi słuchaczami tracklistami dwóch projektów. Dłuższego zatytułowanego Preludium oraz krótszego I nie zmienia się nic. Fani spekulują, że będzie to drugi legalny longplay artysty SBM Label oraz dodawana do preorderu wydawnictwa EP-ka, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszego albumu, Chaos. Ponadto Fukaj zaprezentował snippety trzech nowych utworów, zatytułowanych Kochaj Mnie, Torando, oraz jednego nieujętego w trackliście. Poniżej znajdziecie udostępnione przez rapera listy utworów:

Ofensywa wydawnicza w 2022 rozpoczęta

Fani mieli już okazję usłyszeć Fukaja w 2022 roku. Raper wydał wraz z charliem monclerem singiel PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM, którego premierze towarzyszyło wypuszczenie limitowanej serii t-shirtów. Sam tytuł nawiązywał do jednego z żartów z vlogów towarzyszących wydaniu albumu całego SBM Label, Hotel Maffija 2, na którym raper ze Szczecina udzielił się aż na 8 utworach. 2021 był z kolei dla Fukaja najważniejszym w dotychczasowej karierze. Po udanym udziale w akcji SBM Starter, zakończonym podpisaniem kontraktu z SBM Label, wydał z Kubim Producentem swój debiutancki album zatytułowany Chaos, a także bonusowe 7 dni odpoczynku EP. Z Chaosem raper i producent zadebiutowali na 4. miejscu zestawienia OLiS i utrzymali się na liście zaledwie przez pierwszy tydzień. Sądząc jednak po przyjęciu ostatniego singla i popularności Hotelu Maffija 2, tym razem reprezentant SBM może spodziewać się lepszego wyniku.

Fukaj & charlie moncler – PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM

Za pośrednictwem swojego Instagrama Fukaj podzielił się z fanami tracklistami swoich nadchodzących projektów, a także snippetami trzech nowych numerów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →