kadr z teledysku „Gram coś na gitarze, choć nie umiem”

Fukaj się nie przejmuje i gra na gitarze, chociaż nie umie


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Fukaj opublikował singiel, który ma być tylko PRELUDIUM. Zawodnik SBM Label Gra coś na gitarze, choć nie umie.

Fukaj z kolejnym singlem przed płytą

Dziś po południu na kanale SBM Label ukazał się kolejny utwór Fukaja. Raper w duecie z charliem monclerem wydał piosenkę zatytułowaną Gram coś na gitarze, choć nie umiem. Wokale zarejestrował Jakub Juźko, a mix i mastering wykonał Seek z Nobocoto.

Zobacz: Na przegranej z Fukajem nie stracisz nic. Jak przegrasz z Post Malone’em, pożegnaj się z setkami tysięcy złotych

Singlowi towarzyszy wideo autorstwa Natana Berkowicza. Nad obrazkiem pracowali także Julia Dziworka, Filip Dziworski, Lama Szydlowska i Marcin Kosakowski.

Fukaj & charlie moncler – Gram coś na gitarze, choć nie umiem

Promocja PRELUDIUM trwa już od jakiegoś czasu. W lutym tego roku ukazało się PRE-PRELUDIUM, na które składają się single Przegrałem z Fukajem oraz Nocą pt. 1. W maju zawodnik SBM Label pokazywał fanom również tracklisty dwóch wydawnictw: PRELUDIUM oraz I nie zmienia się nic. Nie wiadomo jednak, kiedy nowy projekt Fukaja może ujrzeć światło dzienne.

Fukaj & charlie moncler – PRE-PRELUDIUM – odsłuch

Jak na razie dyskografia młodego rapera opiewa wyłącznie na jedno wydawnictwo. Chaos wydano nakładem SBM Label w czerwcu zeszłego roku. Płyta powstała wespół z Kubim Producentem. Na podstawowej wersji krążka znalazło się czternaście piosenek, a jedynym zaproszonym artystą był Vito Bambino.

CHAOS przedstawia życiową i moralną przemianę głównego bohatera zainicjowaną przez trudne wydarzenie z nieodległej przeszłości. Do jej pełnego zrozumienia niezbędne jest przejście przez trzy etapy, które wyznaczają utwory znajdujące się na początku (Oto jest dzień), w środku (Wstań i zaśnij) oraz na końcu (Dom Diabła) albumu. Bohaterowi w przemianie towarzyszy tajemnicza kobieta, której głos ma zdecydowany wpływ na podejmowane przez niego decyzje, jednak jej rola pozostaje nieznana

– czytamy w opisie krążka (pisownia oryginalna).

Fukaj & Kubi Producent – Chaos – odsłuch albumu

Fukaj opublikował singiel, który ma być tylko PRELUDIUM. Zawodnik SBM Label Gra coś na gitarze, choć nie umie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →