kadr z teledysku

Frosti wrzuca EP-kę w ramach prezentu świątecznego


27 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W serwisach streamingowych pojawiła się nowa EP-ka reprezentanta Spółki ZOO. Frosti sprezentował fanom półgodzinny materiał składający się z singli.

Cinkciarz już dostępny

Dziś w nocy na platformach streamingowych zadebiutowała najnowsza EP-ka od Frostiego pt. Cinkciarz. Materiał składa się z siedmiu utworów, które łącznie trwają blisko pół godziny. Wszystkie piosenki z EP-ki dostępne są również na YouTube wzbogacone o teledyski.

Zobacz: Frostmen łączy siły z Louisem Villainem w singlu Ulicami płynę sobie

Ostatni z nich, Kubuś intro (outro) opublikowano na platformie Google’a dzisiaj, jednocześnie anonsując premierę Cinkciarza. Za większość podkładów na najnowszym albumie Frostmena odpowiada Pedro.

Frosti – Kubuś intro (outro)

Frosti – Cinkciarz – tracklista

WWA Płonie feat. Smolasty, prod. Pedro
Cinkciarz prod. Pedro
Spacer prod. Kusha
Nowy Sort feat. Benito Tuzza, prod. Pedro
X Bars prod. Pedro
Ulicami płynę sobie feat. Louis Villain, prod. Swizzy
Kubuś intro (outro) prod. Pedro, francis

Raper tłumaczy genezę Cinkciarza

Tuż przed premierą EP-ki Frosti skomentował sytuację za pośrednictwem Instagrama. Raper odniósł się do skompletowania wydanych wcześniej utworów w pełnoprawny materiał oraz podzielił się planami na przyszłość.

Przeczytaj również: Zawodnik Spółki ZOO ponownie leci na setkę w X BARS

Zebrałem wszystkie nutki, które wydałem po Albercie Trapsteinie w epkę, raczej nie będzie fizyków.
Udało mi się w tym roku po 3 latach odgrzebać się z sytuacji, które powodowały, że wydawałem numery po roku albo i więcej. Ta epka to bufor między tamtymi czasami a nadchodzącymi projektami. Ten kawałek i klip to podsumowanie mojej dotychczasowej drogi. Nigdy nie wypuściłem tak emocjonalnego numeru jako singiel, z reguły są one poukrywane na płytach.

– informuje reprezentant SP ZOO (pisownia oryginalna).

Frosti – Cinkciarz – odsłuch albumu

W serwisach streamingowych pojawiła się nowa EP-ka reprezentanta Spółki ZOO. Frosti sprezentował fanom półgodzinny materiał składający się z singli. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →