fot. Zuza Sosnowska

FEST Festival 2022 z mocnym, hip-hopowym rzutem line-upu. Sprawdź, kto zagra na wydarzeniu


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

FEST Festival 2022 opublikował nową porcję ogłoszeń. Kogo już niebawem zobaczymy na żywo w Parku Śląskim w Chorzowie? Sprawdź!

FEST jak co roku z niezwykłym line-upem

Chorzowski event w ciągu trzech lat od rozpoczęcia swojej działalności zdążył nas już przyzwyczaić do zaskakiwania bogatą ofertą najznamienitszych artystów z Polski i świata. A koncerty to przecież nie jedyne, co oferują organizatorzy: Fest Festival to również akcje społeczne, warsztaty czy relaks w przeróżnych, ciekawie zaaranżowanych strefach chilloutu. W zeszłym roku uczestnicy świetnie bawili się przy muzyce m.in. Aurory, Princess Nokii, Slowthaia czy Mery Spolsky lub sanah. W bieżącym roku pierwszym ogłoszonym headlinerem festiwalu został Stromae, natomiast dziś odsłonięto kolejne karty. Znamy drugiego headlinera!

Zobacz, jak wyglądał FEST Festival 2021!

Quebonafide drugim headlinerem FEST Festival 2022

To może być jedna z ostatnich okazji, by ujrzeć autora Egzotyki na żywo.

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide – nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej – hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide – poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał

– oświadczył niedawno artysta.

Przeczytaj także: Quebonafide wrzuca snippet nowego utworu z belgijskim raperem

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „QUEBONAFIDE FEST festival 10-13.08.2022 Park ŚlÄski. Chorzów FESTFESTIVAL.PL”
źródło: Facebook

Kaliber 44 na Fest Festiwal 2022

Duet, któremu zawdzięczamy olbrzymi wkład w rozwój rodzimej kultury hip-hop. Aktywni na scenie od początku jej istnienia, Abradab i Joka wraz z DJ-em Feel-X’em zapewnią odbiorcom słodki powrót do czasów, w których polski hip-hop się dopiero kształtował.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „KALIBER 44 FEST festival 10-13.08.2022 Park ŚlÄski.Chorzów Chorzów FESTFESTIVAL.PL”
źródło: Facebook

Kaśka Sochacka na Fest Festiwal 2022

Artystka, której kawałki opiewają na miliony wyświetleń i która ma za sobą występy na żywo obok takich twórców, jak m.in. Vito Bambino czy Kortez, rozgrzeje publiczność Fest Festivalu już 11 sierpnia. Spora gratka dla fanów klimatycznych, gitarowych brzmień.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „KAŚKA SOCHACKA FEST festival 10-13.08.2022 Park Śląski.Chorzów Chorzów FESTFESTIVAL.PL”
źródło: Facebook

Margaret na Fest Festiwal 2022

Niesamowicie eklektyczna piosenkarka, która udowodniła, że potrafi świetnie się odnaleźć w przeróżnych klimatach: od jazzu, przez hip-hop, aż po muzykę pop. Koncert, na którym po prostu nie ma prawa choć przez chwilę być nudno.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „MARGARET FEST 10-13.08.2022 Park FEST Śląski.Chorzów festival FESTFESTIVAL.PL”
źródło: Facebook

Smolasty na Fest Festiwal 2022

Lubicie rap, który nie zamyka się w żadnych sztywnych ramach, a zamiast tego odważnie eksploruje inne muzyczne rejony? No to wspaniale się odnajdziecie na koncercie autora albumu, który zdefiniował brzmienie polskiego trap’n’b, a ponadto ma w dyskografii tyle potężnych bangerów, że na jego występach nie da się ustać w miejscu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „SMOLASTY FEST 10-13.08.2022 Park ŚlÄski. Chorzów festival FESTFESTIVAL.PL”
źródło: Facebook

FEST Festival 2022 opublikował nową porcję ogłoszeń. Kogo już niebawem zobaczymy na żywo w Parku Śląskim w Chorzowie? Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex FEST jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →