fot. Marvel

Elizabeth Olsen o kręceniu filmów Marvela bez użycia CGI: „wygląda to niedorzecznie


05 października 2022

Podziel się newsem:

Elizabeth Olsen, czyli jedno z najgłośniejszych nazwisk produkcji Marvela przyznała, że filmowanie niektórych scen wygląda dla niej niedorzeczne.

Magia na wyciągnięcie ręki

Aktorka Elizabeth Olsen, która dla fanów MCU znana jest jako Wanda Maximoff aka Szkarłatna Wiedźma, przyznała, że filmowanie niektórych scen dla Marvela jest dla niej absurdalne, a nawet żenujące. Wszystko z jednego, prostego powodu.

Przeczytaj także: Elizabeth Olsen nie oglądała Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Powód? Dość prozaiczny

elizabeth olsen doktor strange w multiwersum oblędu
fot. Marvel Studios

Gwiazda serialu WandaVision, a także filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu ujawniła portalowi Variety całą prawdę o pracy na planie filmów Marvela:

Ten proces jest po prostu durny. Składa się na niego mnóstwo idiotycznych rzeczy. Zawsze marzę o tym, żeby pewnego dnia Marvel po prostu wypuścił wersję filmu bez żadnych efektów specjalnych. Wtedy może zrozumiecie, jak absurdalne jest dla nas kręcenie i jak niedorzecznie się wtedy czujemy. I jak spektakularna jest praca włożona w to, aby wszystko miało na ekranie sens

– przyznała aktorka.

Elizabeth Olsen odniosła się również do efektów specjalnych, bez których jej zdaniem większość scen wyglądałaby żenująco. Aktorka jako przykład przytoczyła tu scenę śmierci jej ukochanego Visiona (Paul Bettany) w filmie Avengers: Wojna bez granic.

Kręcenie tego typu scen jest niesamowicie niezręczne, ponieważ to wszystko dzieje się w otoczeniu CGI, a ty musisz sobie wyobrazić, że ratujesz świat. Ta scena była jedną z ostatnich, które nakręciliśmy. Czułam się naprawdę komfortowo z Paulem na planie. Lekko improwizowaliśmy, żeby wszystko wyglądało bardziej realistycznie.

Później przez resztę dnia chichotałam, podczas gdy Josh Brolin miał założony na głowę ten przedziwny hełm. Kręcenie tych filmów jest bardzo głupkowate i śmieszne, ale by powstały, trzeba w nie włożyć całe swoje serce

– dodała Elizabeth Olsen.

Elizabeth Olsen, czyli jedno z najgłośniejszych nazwisk produkcji Marvela przyznała, że filmowanie niektórych scen wygląda dla niej niedorzeczne. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Magia […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →