fot. Universal Music Polska

Dziarma z nowym singlem i klipem. Niedługo ukaże się też „Wifey MIXTAPE


09 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 prezentuje piosenkę WIFEY. To pierwszy singiel od Dziarmy zapowiadający jej nowy materiał.

Dziarma z nowym projektem

Dziarma w ostatnich latach coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskiej scenie hip-hopowej. I choć – w różnych formach – próbuje swoich sił od ponad dekady, dopiero dwa lata temu wydała debiutancki album. Promowała go nośnymi singlami, także z udziałem gości (m.in. Kizo, Hodaka czy Szpaka), które wykręciły miliony w streamingu i na YouTube. Teraz czas na coś zupełnie nowego.

Czytaj też: Dziarma: Nie wstydzę się emocji [wywiad]

Dziarma Wifey
fot. Universal Music Poland

Dziarma i jej „bezczelne stilo”

Premiera solowego materiału Dziarmy zapowiedziana została na 2 lutego. 2020 odpaliło już zresztą preorder Wifey MIXTAPE – jest okładka (poniżej) i strona internetowa dziarma.store, więc można zamawiać. Jaka będzie nowa Dziarma? Cytując opis „odważna, bezpruderyjna i bez kompleksów”, a także „zabierająca słuchaczy w świat nie zawsze łatwych decyzji, relacji i charakterów”. Jak można przeczytać też na stronie wytwórni, artystka „nie odkrywa koła na nowo, tylko serwuje bezczelne stilo, w którym od lat czuje się jak ryba w wodzie”.

Dziarma Wifey
okładka Wifey MIXTAPE

Nowy klip i gratka dla kolekcjonerów

Zainteresowani? Sprawdźcie singiel WIFEY. Zmysłowy, osadzony w nocnym klubie klip do utworu wyreżyserował HXK, natomiast za produkcję muzyczną odpowiada Miroff. Aha – jeszcze jedna ciekawostka: wersja CD Wifey MIXTAPE nie będzie szeroko dostępna i nie trafi do oficjalnej sprzedaży, a jej nakład jest ściśle limitowany. Gratka dla kolekcjonerów (i zapewne dla resellerów).

Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 prezentuje piosenkę WIFEY. To pierwszy singiel od Dziarmy zapowiadający jej nowy materiał. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dziarma z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →