Dziarma z nowym singlem „Pinokio”


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery debiutanckiego albumu Dziarmy zatytułowanego Dziarma. Sprawdź nowy singiel Pinokio

Pinokio – kolejny singiel od Dziarmy

Długo wyczekiwany album Dziarmy zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory mogliśmy usłyszeć trzy single: Czarny Bez, Bomby, na które dograł się Szpaku oraz Drzazgi z gościnnym udziałem Hodaka. Kolejnym utworem promującym Dziarmę jest Pinokio. Za bit do Pinokia odpowiadają Spisek Jednego oraz Aiden Lewis.  

Dziarma – Pinokio

Tracklista albumu Dziarma

1. Czarny Bez
2. Więcej
3. Louboutin feat. Hayiti
4. Velour
5. Cake feat. Kizo
6. Superglue
7. Bomby feat. Szpaku
8. Pinokio
9. Drzazga feat. Hodak
10. Najlepsza

7 lat oczekiwania na debiut

Debiut Dziarmy jest jednym z dłużej wyczekiwanych na polskiej scenie muzycznej. Ze względu na liczne przerwy wydawnicze oraz znaczącą zmianę gatunku wykonywanej muzyki mija aż 7 lat od jej pierwszych utworów wydawanych w Warner Music Polska. Na stronie preorderu albumu Dziarma możemy przeczytać:

Długo wyczekiwany debiutancki album Dziarmy. Od kiedy bezkompromisowo wkroczyła na scenę polskiego rapu, z miejsca stała się jedną z jego najmocniejszych reprezentantek. Kolejnymi singlami udowadnia, że już nic jej nie zatrzyma. Na nowej płycie manifestuje swoją siłę i niezależność, a jednocześnie odkrywa swoją nieznaną dotąd stronę.

Album wciąż można zamawiać na stronie preorder.pl wraz z dołączaną do niego EP-ką V z 2019 roku.

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery debiutanckiego albumu Dziarmy zatytułowanego Dziarma. Sprawdź nowy singiel Pinokio Pinokio – kolejny singiel od Dziarmy Długo wyczekiwany album Dziarmy zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory mogliśmy usłyszeć trzy single: Czarny Bez, Bomby, na które dograł się Szpaku oraz Drzazgi z gościnnym udziałem Hodaka. Kolejnym utworem promującym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →