@cabanoss

Dziarma zrzuca „Bomby” w nowym singlu


03 listopada 2021

Podziel się newsem:

Właśnie ukazał się trzeci singiel Dziarmy z jej nadchodzącego albumu zatytułowanego Dziarma. Sprawdź szczegóły.

Trzeci singiel Dziarmy

Na Bombach gościnnej zwrotki udzielił Szpaku, z którym artystka współpracowała już wcześniej przy utworze Wino z jego solowej płyty Różowa Pantera. Bomby to energiczny braggowy numer w trapowym stylu. Klip, a raczej animacja, utrzymana w niecodziennej stylistyce została stworzona przez Kubę Swaya.

DZIARMA – Bomby feat. Szpaku

Długa droga do debiutu

Już 10 grudnia ukaże się pierwszy legalny album Dziarmy. Do tej pory artystka promuje wydawnictwo singlami Czarny Bez, Drzazga nagranym wraz z Hodakiem, oraz wspomnianymi Bombami. Jak można przeczytać o albumie na stronie preorderu:

Długo wyczekiwany debiutancki album Dziarmy. Od kiedy bezkompromisowo wkroczyła na scenę polskiego rapu, z miejsca stała się jedną z jego najmocniejszych reprezentantek. Kolejnymi singlami udowadnia, że już nic jej nie zatrzyma. Na nowej płycie manifestuje swoją siłę i niezależność, a jednocześnie odkrywa swoją nieznaną dotąd stronę.

Niezaprzeczalnie jest to jeden z dłużej odkładanych debiutów w Polsce. Już w 2014, jeszcze jako Agata Dziarmagowska, po podpisaniu kontraktu z Warner Music Poland, artystka promowała singlami swój popowy album, który ostatecznie nigdy nie ujrzał światła dziennego. W 2019 otrzymaliśmy EP-kę V w rapowym stylu, która będzie dodawana w fizycznej formie do wydań preorderowych najnowszego albumu.

Tracklista albumu Dziarma

Dziarma zrzuca "Bomby" w nowym singlu

Konflikt na horyzoncie?

Ciężko na Bombach nie doszukać się uszczypliwych wersów nawiązujących do innych przedstawicielek rap sceny. Gdy wiosną tego roku raperki z grupy WRR (Wdowa, Ryfa Ri, Rena) wypuściły singiel Jak zostać raperką?, Rena zaczepiła Dziarmę wersami:

Na pewno też musisz być twarda nie czekać na teksty jak Dziarma

Co było krytyką niesamodzielnego pisania tekstów przez raperkę. Prawdopodobnie do tego nawiązywała więc Dziarma nawijając na Bombach:

Chcą liczyć creditsy? Niech zrobią rachunek sumienia
Chętnie udzielę pożyczki, bo widzę, że słabo idą wyświetlenia

Czy oznacza to, że doczekamy się kolejnego konfliktu na polskiej scenie rapowej? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Właśnie ukazał się trzeci singiel Dziarmy z jej nadchodzącego albumu zatytułowanego Dziarma. Sprawdź szczegóły. Trzeci singiel Dziarmy Na Bombach gościnnej zwrotki udzielił Szpaku, z którym artystka współpracowała już wcześniej przy utworze Wino z jego solowej płyty Różowa Pantera. Bomby to energiczny braggowy numer w trapowym stylu. Klip, a raczej animacja, utrzymana w niecodziennej stylistyce została […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →