Kadr z teledysku do Cake

Dziarma wypuściła nowy kawałek. Partneruje jej Kizo


07 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Dziarma wyda za moment debiutancki album. Wygląda na to, że ostatnim przedpremierowym singlem będzie ten z graczem chillwagonu.

Rap kobiet w ofensywie

Skoro rok się już powoli kończy, to możemy powiedzieć z pełną świadomością – był on bardzo udany dla reprezentantek polskiej sceny rapowej. Pierwszy raz w historii jedna z nich, a dokładniej Young Leosia, stanęła na najwyższym stopniu podium OLiS-u, inne kobiety również osiągnęły dobre rezultaty na naszym rynku.

W materii singlowej swoje zrobiła Dziarma, której singiel z lutego (Czarny Bez) ma już ponad dwa miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Ruchy związane z nowym materiałem zaczęły się jednak intensyfikować dopiero w październiku, gdy w sieci pojawiły się Drzazgi, nagrane we współpracy z Hodakiem. Niemal trzy tygodnie po nich spadły Bomby ze Szpakiem, zaś chwilę temu zaprezentował się Pinokio. Zwieńczeniem działań przed rychłą premierą jest za to Cake.

Dziarma – Bomby feat. Szpaku

Mieć ciastko

Już w tym momencie wiadomo, że postawienie na taki duet okazał się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o youtube’owe wyświetlenia. Mimo że nie minęła jeszcze nawet doba, utwór ma już na swoim koncie 150 tysięcy. Zapewne mają na to wpływ dwie kolejne rzeczy. Pierwsza z nich to ta, że wersy, które pojawiły się w tracku, są odważne i wpisują się w wizerunek artystki.

Druga to już sznyt teledysku, który nie tylko ma w sobie sporo z drapieżności. Bazuje również na dość ciekawej koncepcji. Mianowicie: w obrazie, za który odpowiada Moher, widzimy tu Dziarmę i Kizo w czymś, co przypomina piekarnio-cukiernię wraz z jej najlepiej kojarzonymi rekwizytami.

Dziarma – Cake feat. Kizo

Debiut na koniec roku

Chociaż raperka działa w środowisku od dłuższego czasu, dopiero teraz zdecydowała się na pełnoprawny materiał. Premierę albumu zatytułowanego Dziarma zapowiedziano na 10 grudnia. Preorder znajdziecie w tym miejscu, poniżej – tracklistę w formie graficznej.

Dziarma – tracklista

Dziarma wyda za moment debiutancki album. Wygląda na to, że ostatnim przedpremierowym singlem będzie ten z graczem chillwagonu. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Rap kobiet w ofensywie Skoro rok się już powoli kończy, to możemy powiedzieć […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →