Drake zdetronizowany na liście Billboard 200

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dark Lane Demo Tapes to pierwsze od 10 lat wydawnictwo Drake'a, które nie zadebiutowało na szczycie listy Billboard 200.

Drake królował na liście Billboard 200 od 2010 roku, kiedy ukazał się jego album Thank Me Later. Od tego czasu, wszystkie albumu i mixtape’y kanadyjskiego rapera debiutowały na najwyższym stopniu podium w zestawieniu.

Drake – Over

Drake zdetronizowany na liście Billboard 200 przez Kenny Chesney

Tę sytuację zmienił teraz Kenny Chesney, amerykański artysta tworzący muzykę country. 1 maja ukazała się jego najnowsza płyta Here And Now, która znalazła się na szczycie listy Billboardu. Tym samym Drake po raz pierwszy od 10 lat, musiał zadowolić się drugim miejscem.

Kenny Chesney – Here And Now

Mixtape Dark Lane Demo Tapes Drake’a ukazał się 1 maja, bez wcześniejszych zapowiedzi. Znalazł się na nim m.in. utwór Toosie Slide, który stał się viralem na TikToku.

Sprawdźcie czołową dziesiątkę najnowszego zestawienia listy Billboard 200:

Najnowsze zestawienie Billboard 200 – TOP10

  1. Kenny Chesney Here And Now
  2. Drake Dark Lane Demo Tapes
  3. Lil Baby My Turn
  4. DaBabyBLAME IT ON BABY
  5. Lil Uzi VertEternal Atake
  6. The WeekndAfter Hours
  7. Megan Thee Stallion Suga
  8. Post Malone Hollywood’s Bleeding
  9. Doja Cat Hot Pink
  10. Bad BunnyYHLQMDLG

Całą listę znajdziecie pod tym linkiem.


Billboard 200 to publikowane co tydzień zestawienie przedstawiające 200 najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych.

Dark Lane Demo Tapes to pierwsze od 10 lat wydawnictwo Drake’a, które nie zadebiutowało na szczycie listy Billboard 200. Drake królował na liście Billboard 200 od 2010 roku, kiedy ukazał się jego album Thank Me Later. Od tego czasu, wszystkie albumu i mixtape’y kanadyjskiego rapera debiutowały na najwyższym stopniu podium w zestawieniu. Drake – Over […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.