John Shearer/WireImage

Dokument o raperze Juice WRLD jeszcze w tym roku


27 września 2021

Podziel się newsem:

Raper Lil Bibby zapowiada, że film ukaże się przed końcem bieżącego roku. Sprawdź szczegóły.

Juice WRLD – ikona od samego początku

Twórca już za życia stał się legendą w swoim gatunku. Obracał się w stylistyce SoundCloud rapu, zwanego także mumble rapem, charakteryzującego się niewyraźnym artykułowaniem słów oraz intensywnym użytkowaniem auto-tune’a. Zakres tematyczny jego tekstów był raczej smutny, oscylował wokół zagadnień takich jak samotność czy nadużywanie substancji psychoaktywnych. To ostatnie przyczyniło się do jego śmierci. Zmarł przez przedawkowanie oksykodonu oraz kodeiny. Po jego odejściu wydano album Legends Never Die. Album pokrył się podwójną platyną, otrzymał pozytywne recenzje wśród krytyków oraz zdobył dwie nominacje do nagród Billboard Music Awards. Zapowiadany jest jeszcze jeden pośmiertny album artysty, The Party Never Ends, na którym gościnnie ma się udzielić m.in Lil Uzi Vert.

Poświęcamy czas, by wykuć klasyk, o którym będziecie mówić przez najbliższe 10 lat

– zapowiada manager artysty

Dostępny jest już pierwszy trailer albumu:

Przeczytaj: Run The Jewels z remixem „Ooh LA LA”, a na nim Lil WayneGreg Nice i DJ Premier

Juice WRLD
XXL magazine

Juice WRLD – documentary

Informacji odnośnie zbliżającego się filmu jest jak na razie bardzo mało. Wiemy, że ukaże się pod szyldem HBO. Zapowiadany jest na jesień/zimę 2021. Wytwórnia Interscope, która zajmowała się twórczością Juice WRLD-a, a obecnie sprawuje pieczę nad jego spuścizną, zapowiada, że film ma uczcić jego pamięć i podtrzymać dziedzictwo.

W tym roku. To wszystko, co mogę powiedzieć. Muzyka musi zostać popchnięta, tak by ukazała się razem z premierą filmu dokumentalnego. Miałem zamiar dać wam muzykę, która zgra się z dokumentem, więc teraz muszę zmienić tytuł.

– powiedział raper Lil Baby w live’ie na Instagramie

Juice WRLD – Lean Wit Me

Raper Lil Bibby zapowiada, że film ukaże się przed końcem bieżącego roku. Sprawdź szczegóły. Juice WRLD – ikona od samego początku Twórca już za życia stał się legendą w swoim gatunku. Obracał się w stylistyce SoundCloud rapu, zwanego także mumble rapem, charakteryzującego się niewyraźnym artykułowaniem słów oraz intensywnym użytkowaniem auto-tune’a. Zakres tematyczny jego tekstów był […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →