“Attention”! Bloo Crane prezentują nowy singiel i zapowiadają swój debiutancki album


27 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Bloo Crane dzielą się pierwszym singlem, zapowiadającym ich debiutancki album Bloo Feelings. Nie przegapcie tej nowej, tanecznej propozycji!

Bloo Crane to młodzi reprezentanci polskiej sceny electropopowej, choć brzmią bardzo światowo. Duet tworzony przez Michała Polańskiego oraz Krzysztofa Kołodziejczyka jest częścią projektu My Name Is New, wytwórni Kayax, pod której szyldem już niedługo wydadzą swój debiutancki krążek.

Bloo Crane

Nowy singiel Bloo Crane – Attention, posłuchaj!

Zanim jednak to, zapoznajcie się z pierwszym singlem zwiastującym to wydawnictwo. Attention to pełen tanecznej energii kawałek, który z pewnością Was porwie. Wokalista Bloo Crane, Michał Polański mówi o nim:

„Attention” to muzyczna opowieść o uczuciach towarzyszących nam przy odrzuceniu. Pragnienie innej osoby, która nie zwraca na nas uwagi, pogoń za nieosiągalnym marzeniem. Przeplatająca się euforia z frustracją, rosnącą z każdą chwilą… Żywe, elektroniczne brzmienie piosenki podbija te emocje.

Do utworu powstał kolorowy teledysk nagrany w wyjątkowej przestrzeni Cosmos Muzeum w Warszawie. Zobaczcie!

Debiutancki album Bloo Crane – Bloo Feelings nadchodzi! Zamów preorder

Debiutancki album Bloo Crane, zatytułowany Bloo Feelings ukaże się już 31 lipca. Znajdzie się na nim dziesięć utworów, będących wypadkową połączenia chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu z opowieściami o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas. Jedno jest pewne – będzie bardzo tanecznie!

Bloo Crane – Bloo Feelings, tracklista:

  1. Wings
  2. Fallin
  3. Attention
  4. Trouble In Paradise
  5. The Sound Of My Heart
  6. Can We Go Back
  7. Us
  8. Together
  9. Head In The Sky
  10. Dancing

Preorder albumu możecie zamawiać już teraz na www.sklepzmuzyka.pl. Nie przegapcie tej gorącej, wakacyjnej premiery!

Bloo Crane - Bloo Feelings

Bloo Crane dzielą się pierwszym singlem, zapowiadającym ich debiutancki album Bloo Feelings. Nie przegapcie tej nowej, tanecznej propozycji! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Bloo […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →