Kolejny singiel promujący „Fighting DemonsJuice’a WRLD-a już w sieci. Gościnnie Justin Bieber


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Premiera pośmiertnego albumu Juice’a WRLD-a Fighting Demons już za tydzień. Sprawdź singiel Wandered to LA z udziałem Justina Biebera.

Fighting Demons zbliża się wielkimi krokami

Do tej pory Fighting Demons promował jeden singiel zatytułowany Already Dead. Kolejne szczegóły dotyczące drugiego pośmiertnego albumu Juice’a WRLD-a są odkrywane jednak bardzo powoli, stąd na zaledwie tydzień przed premierą wydawnictwa otrzymujemy drugi singiel Wandered To LA nagrany wraz z Justinem Bieberem. Jak mówi o utworze kanadyjski piosenkarz:

– Chcę zachęcić ludzi, by mówili, jeśli czują się samotni – apeluje Justin Bieber w spocie promującym nagranie. – Kiedy powiesz to głośno, zyskujesz wolność.

Juice WRLD & Justin Bieber – Wandered To LA 

Juice WRLD bohaterem dokumentu

Oprócz premiery nowej płyty, fani Juice’a WRLD-a będą świętować jeszcze jedno duże wydarzenie. Podczas Juice WRLD Day, który odbędzie się 9 grudnia na hali United Center w Chicago, zostanie przedpremierowo wyświetlony dokument Juice WRLD: Into The Abyss poświęcony życiu i twórczości zmarłego rapera. Tak w kontekście dokumentu, ale także następnych ruchów wydawniczych wypowiada się matka Juice’a:

– Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemność, niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie – czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A. – Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu, wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org – fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD.

Wydany 10 lipca 2020 roku, pierwszy pośmiertny album rapera Legends Never Die zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy przebojów w Ameryce.

Premiera pośmiertnego albumu Juice’a WRLD-a Fighting Demons już za tydzień. Sprawdź singiel Wandered to LA z udziałem Justina Biebera. Fighting Demons zbliża się wielkimi krokami Do tej pory Fighting Demons promował jeden singiel zatytułowany Already Dead. Kolejne szczegóły dotyczące drugiego pośmiertnego albumu Juice’a WRLD-a są odkrywane jednak bardzo powoli, stąd na zaledwie tydzień przed premierą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →