Fot. Piotr Tarasewicz/ Facebook artysty

Dawid Podsiadło wyrusza na podbój polskich scen. „Przed i Po Tour” zapowiedziany


06 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło wyrusza w kolejną trasę, która odwiedzi największe miasta Polski. Szykujcie się więc na Przed i Po Tour.

Dawid Podsiadło wyrusza w kolejną trasę

Jeśli myśleliście, że jego przyszłoroczny koncert na PGE Narodowym (swoją drogą już wyprzedany) będzie jedynym, to już teraz możemy was wyprowadzić z błędu. Dawid Podsiadło wyrusza bowiem w kolejną trasę, która po raz kolejny ugości jego fanów w bardziej kameralnym otoczeniu, czego przedsmak otrzymaliśmy podczas trasy Leśna Muzyka.

Przeczytaj także: Dawid Podsiadło najchętniej słuchanym polskim artystą na Spotify? Do zdobywcy pierwszego miejsca jeszcze sporo mu brakuje

Dawid Podsiadło
Fot. Jacek Kołodziejski / Materiały prasowe Sony Music

Nadchodząca trasa wokalisty Przed i Po Tour zabierze nas w aż 12 miejsc. Jej oficjalną zapowiedź otrzymaliśmy wczoraj (5 grudnia), w przeddzień Mikołajek, tak że wlatujące dzisiaj do sprzedaży bilety będą idealną okazją na sprawienie komuś naprawdę fajnego prezentu!

Hej kochani, sorki za późną porę, dużo się teraz dzieje, tu studio, tu sprawy. Ale to ja, Dawid. Ja w krótkiej fajnej sprawie. Lekkie podsumowanie i bardzo fajne newsy. Zaczynam od podsumowania, lekkiego. Koncertowo, ten rok to nasze trzy stadionowe koncerty. Każdy jeden stadion to kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych historii i pakiet wspomnień na całe życie. Chwilka relaksu, letnie wydarzenia i przygotowania do płyty i trasy związanej z jej premierą, która kończy się w tym tygodniu, trzema koncertami w Warszawie. Nie wiem jak Wam ale nam się bardzo podobają te spotkania. Przyszły rok to przede wszystkim PGE Narodowy w 360 stopniach, więc zabawa „na okrągło”…

Ale zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc. A więc przechodzimy do części fajnych newsów.


Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę. Nazywa się Przed i Po. Zapraszamy

– napisał na swoim Facebooku Dawid Podsiadło.
Dawid Podsiadło
fot. materiały prasowe

Przed i Po Tour – gdzie zagra artysta?

Zapowiedziana na przyszły rok trasa Dawida Podsiadły będzie się składać z 12 koncertów, które zostaną rozłożone na 10 spektakli „Przed”, a także dwa „Po”. Z pewnością nie jest to jednak koniec ogłoszonych występów, ponieważ na aktualnej rozpisce nie mamy jeszcze między innymi Warszawy. Obecne daty wyglądają następująco:

Przed Tour:
10.03 – Kraków, ICE Kraków
18.03 – Wrocław – Narodowe Forum Muzyki
30.03 – Lublin, Narodowe Spotkania Kultur
15.04 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
20.04 – Toruń, CKK Jordanki
24.04 – Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
01.05 – Katowice, NOSPR
08.05 – Łódź, Wytwórnia
17.05 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
26.05 – Poznań, Sala Ziemi MTP Poznań

Po Tour:
09.06 – Sopot, Opera Leśna
10.06 – Sopot, Opera Leśna

Dawid Podsiadło wyrusza w kolejną trasę, która odwiedzi największe miasta Polski. Szykujcie się więc na Przed i Po Tour. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dawid Podsiadło […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →