fot. Alter Art

Dawid Podsiadło – jest już płyta. Znamy datę premiery albumu


16 listopada 2021

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło właśnie ogłosił datę premiery kolejnego albumu. Płytę będą mogli kupić jednak tylko wybrani. Czekacie?

Dawid Podsiadło z nowym albumem

I to jest dopiero nowina z gatunku tych, na które czeka się cały rok! Dawid Podsiadło właśnie ogłosił, że już wkrótce ukaże się jego nowy album. Płyta jednak nie trafi do regularnej sprzedaży – będzie dostępna w bardzo limitowanym, preorderowym nakładzie.

Nie chodzi tu (niestety) o zapis koncertu ze Stadionu Narodowego, lecz zostańmy przy tym koncertowym tropie.

Artysta zapowiedział koncertowy album, będący zapisem występów z trasy Leśna Muzyka. Dostęp do zakupu krążka mają jedynie osoby, które zakupiły bilety na ową trasę lub na przełożone koncerty stadionowe.

Przygotowując tę trasę koncertową mieliśmy wizję zielonej, liściastej i leśnej oprawy. Szybko jednak uświadomiliśmy sobie, że nasza romantyczna wizja często odbiega od rzeczywistości i wystarczy krótki spacer po lesie, by dostrzec sterty śmieci i inne ślady szkodliwej działalności nieodpowiedzialnych ludzi. Przewrotnie postanowiliśmy więc, że nasza „Leśna Muzyka” będzie miała łyse i uschnięte drzewa, wykonane z pozyskanych z recyclingu plastikowych butelek, jako obraz postępującej degradacji przyrody i środowiska naturalnego

– powiedział Dawid Podsiadło

Przeczytaj: Kaśka Sochacka i Dawid Podsiadło we wzruszającym duecie. Męskie Granie dało nam to na żywo

Dawid Podsiadło nowa płyta

Podziękowania dla fanów

Wraz z emailem do wszystkich fanów, którzy zakupili bilety na koncerty Dawida przyszedł link do specjalnych podziękowań nagranych przez artystę. Film jest na YouTube’ie, lecz został oznaczony jako niepubliczny, więc teoretycznie jedynie koncertowicze powinni mieć do niego dostęp.

Dawid Podsiadlo – Matylda (na żywo, akustycznie)

Limitowana wersja albumu Dawid Podsiadło Leśna Muzyka Live (Czyli na żywo) zawiera trzy dodatkowe utwory oraz unikalne opakowanie. Album w tej wersji i w ograniczonym nakładzie będzie dostępny tylko dla preorderowiczów, którzy zamówią go do dnia 19 listopada do godziny 12.00.

Za każde sprzedane 100 płyt Dawid zasadzi 50 metrów kwadratowych lasu z Fundacją Las na Zawsze.

– czytamy w informacji prasowej

Na trackliście albumu znajdzie się piętnaście utworów w tym Kosmiczne Energie z udziałem Ralpha Kaminskiego. Utwór ten został wykonany przez artystów podczas koncertu Dawida Podsiadło w Gdyni 19 lutego.

Premiera płyty już 3 grudnia.

Dawid Podsiadło właśnie ogłosił datę premiery kolejnego albumu. Płytę będą mogli kupić jednak tylko wybrani. Czekacie? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Dawid Podsiadło z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →